Główna » Archiwa

6 stycznia 2018

Autor: Michał Sułkowski dnia 6 stycznia 2018 Brak komentarzy

UKŻPS Kościan – SKF Politechnika Poznańska 1:3(18:25, 25:19, 23:25, 21:25) Skład SKF: Pierzchała(c), Pachurka, Halczak, Kohut, Bińczycka, Radzewicz, Przybylska(l) oraz: Bogacz, Kucner. Trener: Marcin Groć. Wyjazdowe spotkanie w Kościanie otworzyło gry SKF w roku 2018. Pierwszy set to początkowo wzajemne badanie sił, a od połowy odjazd siatkarek z Poznania, które bardzo pewnie wygrywają 25:18 obejmując [...]

UKS ZSMS Poznań – WTS Włocławek 3:2 UKŻPS Kościan – SKF Politechnika Poznańska 1:3 APS Rumia – Czarni Słupsk 3:0

SKF Politechnika Poznańska – UKS Środa Wielkopolska 1:3(22:25, 25:23, 7:25, 23:25) Spotkanie w Poznaniu otworzyło gry kadetek w roku 2018. Drużyna Zbigniewa Woźniaka zaczęła źle i przegrywała 1:10. Kadetki z Poznania szybko się jednak pozbierały i wyrównały na po 20. Końcówka należała do spokojnie grających przyjezdnych, które wygrały 25:22. Drugi set zapowiadał się ciekawie. Miejscowe [...]

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Kościan – SKF Politechnika. Początek na klubowym facebooku dziś o godz. 15:00.

Trener Zbigniew Woźniak wytypował kadry na spotkania ligowe kadetek w niedzielę: Julia Krause(c), Julia Czajka, Honorata Piecyk, Karolina Łopatka, Julia Jaśkowiak, Olga Sobolewska, Kamila Drewicz, Martyna Ptaszyńska, Zuzanna Czaplicka, Natalia Maciejewska, Julia Grudzińska, Gabriela Klimek, Oliwia Grzeca. Niedzielny wyjazd do Śmigla – zbiórka godz. 08:30 stacja Lotos Poznań Śródka.