Nasi partnerzy to cykl postów na Naszej stronie poświęcony partnerom i sponsorom Stowarzyszenia. Chcemy Państwu przybliżyć sylwetki firm, które pomagają nam spełniać marzenia wielu młodym siatkarkom.

Poznański Bank Spółdzielczy to sponsor tytularny Stowarzyszenia od 2018 roku, to właśnie PBS przyszedł nam w pomocy w krytycznym momencie kiedy to na włosku wisiał nasz start w rozgrywkach 2 ligi kobiet. Sytuacja była już tragiczna, byliśmy powoli pogodzeni z tym, że po wielu latach będziemy musieli się wycofać z rozgrywek aż tu nagle ze wsparciem na czele z Panem Tomaszem Murawskim Wiceprezesem Zarządu przyszedł PBS. I tak współpracujemy już do dziś a nazwa Banku pojawia się w nazwie Stowarzyszenia.

Tak solidnego Partnera życzymy wszystkim

O Banku

Poznański Bank Spółdzielczy działa na rynku usług finansowych od 1894 roku.

Jest jednym z najstarszych banków spółdzielczych istniejących w Wielkopolsce i jednym z największych banków spółdzielczych w kraju, co świadczy o jego stabilności na rynku usług bankowych.

Działa w ramach Spółdzielczej Grupy Bankowej i należy do Związku Banków Polskich. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Przemysłowo – Handlowej w Poznaniu i Regionalnej Izby Przemysłowo – Handlowej w Lesznie. PBS posiada 12 placówek operacyjnych. Zasięgiem swojego działania obejmuje miasta Poznań i Luboń oraz gminy położone wokół Poznania: Dopiewo, Komorniki, Rokietnica, Suchy Las i Tarnowo Podgórne. Od początku 2001 roku PBS działa również na terenie miasta Leszna i Rydzyny oraz gmin: Krzemieniewo, Lipno i Święciechowa.

Misją Poznańskiego Banku Spółdzielczego, banku środowisk lokalnych, jest dostarczanie naszym członkom, Klientom niezbędnych usług finansowych, na jak najlepszym poziomie i po konkurencyjnych cenach, w celu osiągania przez nich sukcesów gospodarczych i osobistych. Swoją działalnością wspieramy także wszelkie inicjatywy lokalnych samorządów, fundacji i stowarzyszeń mające wpływ na rozwój społeczno – gospodarczy naszego regionu.

Oferta

Oferta PBS to także atrakcyjne produkty depozytowe i kredytowe. Bank umożliwia swoim Klientom korzystne lokowanie nadwyżek finansowych, a także wspiera ich potrzeby finansowe udzielając kredytów na konkurencyjnych warunkach. Kierując się oczekiwaniami swoich Klientów, Bank umożliwia również negocjowanie warunków umowy kredytowej, a także oferuje konkurencyjne oprocentowanie. Kredyt przyznawane są szybko i na dogodnych warunkach, bez zbędnych formalności i dodatkowych zabezpieczeń.

Z cała pewnością polecamy Poznański Bank Spółdzielczy

Kontakt

Strona internetowa: www.pbs.poznan.pl

ul. Bolesława Krzywoustego 3

61-144 Poznań

tel. 61 859 88 00

pbs@pbs.poznan.pl

Czynne: pn. – pt., 8:00 – 16:00