Główna » Archiwa

2 stycznia 2018

Autor: admin dnia 2 stycznia 2018 Brak komentarzy

Serdecznie zapraszamy na transmisję na żywo ze spotkania UKŻPS Kościan – SKF Politechnika Poznańska. Transmisja z meczu zostanie przeprowadzona dzięki uprzejmości klubu UKŻPS Kościan z hali w Kościanie. Początek w sobotę o godz. 14:40. Zapis video emitowany będzie przez klubowego facebooka. Całość wzmocni komentarz tekstowy pod relacją prowadzony przez Michała Sułkowskiego. Zapraszamy do śledzenia transmisji!

Autor: adminn dnia 2 stycznia 2018 Brak komentarzy

W sobotę 6 stycznia w Kościanie rozegrany zostanie mecz drugiej ligi: UKŻPS Kościan – SKF Politechnika Poznańska. Wyjazd zawodniczek nastąpi ze stacji Lotos na Rondzie Śródka w dniu spotkania o godz. 12:45. Podstawienie busa zaplanowano na godzinę 12:30.

Autor: adminn dnia 2 stycznia 2018 Brak komentarzy

W sobotę i niedzielę mini siatkarki klubu SKF Politechnika Poznańska pojadą do Środy Wielkopolskiej na dwudniowy turniej. Dla zawodniczek będzie to okazja do przygotowań do turniejów Kinder+Sport. Bez wątpienia będzie to cenne doświadczenie dla naszych młodych siatkarek.

Autor: adminn dnia 2 stycznia 2018 Brak komentarzy

Uprzejmie przypominamy, że upłynął termin zdawania kart na zgrupowanie zimowe. Karty należy nadsyłać pocztowo na adres: ul. Wieżowa 73/5 61-111 Poznań listem zwykłym nie poleconym. Termin nadsyłania upływa 11 stycznia 2018 roku.

Autor: adminn dnia 2 stycznia 2018 Brak komentarzy

Od wtorku 2 stycznia wznowione zostają treningi w pełnym zakresie planu. Dziś trenują: godz. 17:00 Juniorki SP 85 Poznań godz. 17:00 Seniorki CS Politechniki Poznańskiej Stara godz. 18:00 Młodziczki III LO Strzelecka Zapraszamy wszystkie zawodniczki z danej grupy do udziału w zajęciach!

Copyright ©2020 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl