Poznański Bank Spółdzielczy zapewne nie trzeba przedstawiać ale My tylko potwierdzamy, że Nasze finanse są całkowicie bezpieczne, także jeśli i Wy chcecie czuć się bezpiecznie to My polecamy Poznański Bank Spółdzielczy.

Wydział Sportu Miasta Poznania czuwa i wspiera młodych sportowców licznymi konkursami a w nim najważniejszy chyba punkt i naszej działalności czyli Młodzieżowe Centrum Sportu przy SKF KS Poznań. Cieszymy się, że możemy liczyć na wsparcie Miasta Poznania w naszej codziennej działalności.

OnG Serivce to specjaliście w wydobyciu, eksploatacji oraz przetwarzaniem ropy i gazu, także jesteśmy spokojni o surowce grzewcze.

Coffee Planet ….. bo kto nie lubi wypić kawy z rana? Dzięki nim poznajemy smaki kawy z całego świata. Jak Wam się skończy najbliższa paczka kawy to zachęcamy by następną zakupić u nich.

Tomasz Maliński Broker Ubezpieczeniowy to pełna fachura w świecie ubezpieczeń. Zachęcamy do kontaktu i konsultacji swoich ubezpieczeń bo Pan Tomasz to wie i doradzi.

Fox Travel jeździ z nami tyle lat, że zaufani do nich nie da się mierzyć w kilometrach. Jak potrzebujecie zorganizować jakiś wyjazd dzwońcie do nich śmiało.

Supergadzet.com oni zawsze nas zaskakują swoimi pomysłami na gadżety a co najważniejsze ich jakość jest naprawdę super. Jak będzie szukać jakiś pomysłów na śmieszny prezent albo na porządny prezent to zerknijcie na ich stronkę.

Er-Med czuwa nad zdrowiem zawodniczek podczas naszych zawodów. Współpracujemy od tego sezonu ale podczas tych paru imprez sportowych pokazali jak solidni są w swoim fachu. Jeśli tylko Wy będziecie potrzebować pomocy ratowników medycznych na jakiekolwiek imprezy to zacznijcie od nich, napewno będzie zadowoleni.

Zespół Szkół nr 8 w tym Szkoła Mistrzostwa Sportowego przy Szkole Podstawowej nr 69 w Poznaniu, która łączy sport z nauką. Szkoła, która stawia na rozwój dzieci i młodzieży szerząc horyzonty na każdej płaszczyźnie. W murach właśnie tej szkoły trenują nasze mini siatkarki oraz młodziczki.

Szkoła Podstawowa nr 74 to miejsce gdzie można połączyć naukę z dobrą zabawą oraz z naszymi zajęciami dla mini siatkówki. Miejsce, które kipi dobrą energią a wśród klas 3 i 4 zebrało się ponad 25 dziewczynek chcących uprawiać siatkówkę.

Biuro Rachunkowe Wawrzyniak daję nam pełną stabilność, kontrolę i spokój w prowadzeniu naszych ksiąg rachunkowych. Jeśli będzie szukać świetnych księgowych do Waszych działalności gospodarczej to to biuro świetnie się wpisuje w Wasze potrzeby.

Fundacja ZIG ZAK to miejsce gdzie można uzyskać pomoc. My mieliśmy wiele szczęścia spotykając ich na swojej drodze i dzięki pomocy właśnie Fundacji Zig-Zak kilka naszych siatkarek mogło pojechać na obóz sportowy.

DZIĘUKUJEMY WAM WSZYSTKIM ZA WSPARCIE BO RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ