W sobotę do Kalisza udały się młodziczki SKF Forex Polska Politechnika Poznańska.

Drużynie przewodził trener Artur Bąk.

Pierwsze spotkanie dnia to mecz UKS Augustynki Kalisz z MLKS Sparta Złotów wygrane przez gospodynie turnieju 2:0.

Drugi mecz dnia to nasze pierwsze spotkanie, które rozegraliśmy z UKS Augustynki Kalisz.

Pierwszy set był dla Nas bardzo zły i po bardzo niedobrej grze przegrywamy 9:25.

W kolejnej odsłonie nasze młodziczki odbudowały się i po dobrej postawie wygrały 25:16 wyrównując stan spotkania na 1:1.

Decydujący set był bardzo zacięty, a wojnę nerwów wygrywa ekipa SKF wygrywając 20:18 i w całym spotkaniu 2:1.

Drugi mecz w tym dniu ze Spartą Złotów był łatwiejszy. Poznanianki wygrały 25:16 i 25:23 w całym spotkaniu 2:0.

Drużyna SKF Forex Polska Politechnika Poznańska okazała się najlepsza na dzisiejszym ligowym turnieju w Kaliszu.