W Kaliszu rozegrano dzisiaj zawody ligowe młodziczek z udziałem siatkarek SKF KS Poznań.

W spotkaniu z KKS Astra Krotoszyn nasze zawodniczki zdominowały pierwszego seta i finiszowały z pozytywnym wynikiem 25:20.

W drugiej partii długo zanosiło się na to, że jest szansa na wygraną 2:0, ale ostatecznie przegraliśmy 23:25 na 1:1.

Trzeci set był popisem jednych bohaterek, a były to nasze siatkarki, które finiszowały z pewną wygraną 15:8 i w całym spotkaniu 2:1.

W drugim spotkaniu z UKS 17 Kalisz pomimo prób walki przegraliśmy 0:2.

Dzień w wykonaniu młodziczek należy zaliczyc jednak na plus i oby takich dni było coraz więcej!

Występy zespołu są możliwe dzięki dofinansowaniu z Wydziału Sportu  w ramach realizacji programu Młodzieżowe Centrum Sportu przy SKF KS Poznań – dziekujemy:-)