UKS Marba Sędziszów Małopolski – SKF KS Poznań 2:3(16:25, 22:25,16 :25,25:21,14:16)

Skład SKF: Pierzchała(c), Kohut, Halczak, Radzewicz, Ngamayama, Arendz, Przybylska(l), Głąbicka(l), Gudowicz, Moszczyńska, Szczerba

Trener – Zbigniew Woźniak

Początek spotkania to wzajemne badanie sił. Od połowy seta nasze zawodniczki łapią swój rytm i po dobrym secie na otwarcie wygrywamy wyraźnie 25:16.

Druga partia nie zmienia obrazu gry. Marba podejmuje mocniej walkę, ale w pełni kontrolujemy od połowy seta przebieg wydarzeń na boisku, aby wygrać 25:22.

Kolejna partia to całkowita zmiana sytuacji boiskowej. Po serii błędów własnych w, których królowały podwójne piłki przegrywamy bardzo wyraźnie 25:16.

Rywal po tej partii wyczuwa swoją szansę i przechodzi do mocnego natarcia, której w czwartej partii owocuje wygraną 25:21 i wyrównaniem stanu spotkania na 2:2.

Początek decydującej partii zwiastuje kataklizm. Nic nie zmienia się w obrazie gry poznańskich zawodniczek, a rywalki spokojnie prowadzą na zmianie stron 8:5.

Po zmianie stron robi się 13:10 i gdy wszystko wydaje się już przegrane przy własnym serwisie i stanie 12:14 dzięki determinacji całej grupy wyrównujemy na 14:14, a chwilę później obejmujemy prowadzenie 15:14.

Kolejna akcja to autowy atak zawodniczek z Sędziszowa i 16:14 dla Nas, a w całym spotkaniu 3:2!