EKS Skra Bełchatów – SKF KS Poznań 3:2(28:26, 21:25, 24:26, 26:24, 15:8)

Skład SKF: Arendz. Ngamayama, Radzewicz, Kohut, Halczak, Pierzchała(c), Przybylska(l), Balicka(l)

Trener – Zbigniew Woźniak

Drugi dzień gier w Bełchatowie przyniósł dużą metamorfozę w grze poznańskich siatkarek, choć początek seta nie wskazywał na to, bo siatkarki naszego klubu przegrywało 10:18.

Dzięki dobrej zagrywce i skutecznym kontrom wyrównaliśmy na 24:24. Końcówka to dwa bloki na naszych atakach i przegrywamy 28:26.

W drugim secie poznańskie siatkarki poprawiły swoją grę i wyszły na prowadzenie, które pewnie i w pełni zasłużenie dowiozły do końca seta wygrywając 25:21.

W kolejnej partii zespół Woźniaka zaczął dobrze, ale potem gra się wyrównała. O wygranej w tej bardzo wyrównanej partii zdecydowała końcówka na przewagi, która padła łupem naszego zespołu po wygranej 26:24.

Czwarty set to dobry początek miejscowej ekipy. Od połowy seta udaje się nam jednak opanować emocje i wychodzimy na prowadzenie 24:23 oraz 25:24, aby po serii złych wyborów na rozegraniu przegrać 24:26.

Piąty set to partia w,której u nas dało się już we znaki zmęczenie i ostatecznie przegraliśmy 8:15 i całe spotkanie pomimo pięknej walki 2:3.