SKF KS Poznań – KTPS Konin 3:1(26:24, 14:25, 28:26, 25:21)

Spotkanie w Poznaniu w pierwszym secie rozstrzygało się na przewagi. Ostatecznie po walce z obu stron wygrały nasze kadetki 26:24 obejmując prowadzenie 1:0.

Drugi set spotkania to u nas wyłączenie prądu do gry i dominacja rywalek. Ostatecznie przegrywamy 14:25.

W kolejnej partii powracamy do swojej gry i walczymy z ogromnym zaangażowaniem i pozytywnym efektem. Siatkarki stosują w grze pracę wykonywaną na treningach i ta owocuje wygraną 28:26. Obejmujemy prowadzenie w spotkaniu 2:1.

Czwarta partia jest ostatnią w spotkaniu. Nasza ekipa ku uciesze licznie przybyłych rodziców wygrywa 25:21 i całe spotkanie 3:1 zdobywając bardzo cenne trzy punkty.

Zawodniczkom i sztabowi trenerskiemu gratulujemy wygranej!

Dziękujemy kibicom za doping dla siatkarek

Trener Karolina Łopatecka o spotkaniu z Koninem:

Spotkanie z Koninem umożliwiło nam przetestowanie różnych elementów. Można było zaobserwować progres dziewcząt w szkoleniu i cała gra wyglądała dużo lepiej niż wcześniej. Większość postulatów stawianych na treningach było zrealizowanych, ale też wiemy nad czym trzeba pracować. Uważam, że był to świetny mecz do analizy w szczególności dla zawodniczek. Wynik daje całemu zespołowi pozytywny oddźwięk także cieszymy się zwycięstwem.