I Liga:

Niesamowite emocje towarzyszyły spotkaniu w Murowanej Goślinie, gdzie po pięciosetowej walce wygrana dla KS Murowana Goślina w spotkaniu z Pszczyną.

Porażka siatkarzy Krispolu, którzy wyraźnie przegrali w spotkaniu z liderem z Wyszkowa.

II Liga:

Cenne trzy punkty UKS Murowana Goślina, który wygrał w Starogardzie Gdańskim po dobrym spotkaniu 3:1.

Pogrom przy Bukowskiej, gdzie Energetyk pokonał Rumię 3:0. Jedna ze słabszych ekip w rozgrywkach jaką jest Rumia miała duże problemy ze zdobyciem 10 punktów w secie.

Porażki siatkarzy KS Gniezno i AZS UAM Poznań.

III Liga Siatkarzy:

Wymęczona wygrana Piły w spotkaniu z Nowym Tomyślem, a goście prowadzili 2:1.

Lider ze Zbąszynia podejmował jedną ze słabszych ekip – Mosińską Jedynkę i potwierdził swoją klasę wygrywając pewnie w trzech setach.

Noteć Czarnków pokonała bez straty seta beniaminka z Nekli, któremu jak na razie nie wiedzie się w rozgrywkach.

W Poznaniu komplet punktów dla UKS Rataje po wygranej z Wrześnią 3:1 i to tyle z grupy pierwszej.

W grupie drugiej Ostrowite przegrało z Ostrowem Wielkopolskim. Tym samym SALOS zdobył kolejne cenne trzy punkty.

Zadyszka Astry Krotoszyn i druga z rzędu porażka tym razem z Liskowiakiem Lisków 0:3.

Mecze do jednej bramki w Gostyniu i Jankowie, gdzie wyraźnie bez straty seta wygrywają odpowiednio: Środa Wielkopolska i Gostyń.

Kadetki:

W szlagierze grupy pierwszej za trzy punkty 3:1 wygrywa Piła z Kaliszem.

W grupie drugiej wyraźna wygrana UKS Rataje w Śremie oraz rozczarowanie w spotkaniu na szczycie, gdzie Energetyk wyraźnie pokonał UKS Śmigiel.

W grupie trzeciej za komplet punktów Środa Wielkopolska wygrywa w Pobiedziskach 3:1, a w Poznaniu po szalonym spotkaniu poległ lider KTPS Konin przegrywając z SKF KS Poznań 1:3.