Wczesnym niedzielnym rankiem kadetki SKF KS Poznań wraz z trenerami udały się na spotkanie ligowe do Pobiedzisk.

Początek meczu to totalna dominacja naszego zespołu, który wygrywa w partii otwarcia 25:9 deklasując rywalki.

W drugim secie po naszej stronie siatki trenerzy doceniając pracę wszystkich zawodniczek, które pojechały na mecz na treningach dali szansę pokazania się na boisku wszystkim siatkarkom. Nie wpłynęło to na losy seta, który padł naszym łupem po wygranej 25:19.

Trzeci set przypieczętował przewagę naszej ekipy. Wygrana 25:7 oddaje przebieg seta w, którym królowaliśmy od początku, aż do zakończenia.

Cieszy coraz lepsze zrozumienie w gronie młodych siatkarek oraz to, że zawodniczki próbują przekuwać pracę z treningów na zawody.

Ekipie i trenerom gratulujemy wygranej!

UKS Pobiedziska – SKF KS Poznań 0:3(9:25, 19:25, 7:25)