SKF KS Poznań – Janków Przygodzki 3:0(25:13, 26:24, 25:19)

Skład: Pierzchała(c), Barwicka, Geremek, Ngamayama, Nowak, Mikołajczak, Przybylska(l) oraz: Latanowicz(l), Gębalska, Białota, Zakrzewska, Strańczyk.

Trener: Zbigniew Woźniak

Spotkanie w hali Politechniki rozpoczęło się od totalnej dominacji naszego zespołu, który grając bardzo mądrze rozbił gości wygrywając 25:13.

W drugiej partii gra się wyrównała na skutek zmiany w naszych szeregach, bo przestaliśmy mocno trzymać się taktyki. Ostatecznie doświadczenie wzięło górę nad młodością i wygraliśmy 26:24.

W trzecim secie zawodniczki Zbigniewa Woźniaka prowadziły już 24:12, a trener wprowadzał do gry wszystkie zawodniczki. Ostatecznie po małym przestoju wygraliśmy seta 25:19 i całe spotkanie zasłużenie 3:0!

Po tej kolejce zawodniczki Zbigniewa Woźniaka awansowały na drugie miejsce w tabeli!