Dziś młodziczki SKF KS Poznań zagrały ostatni turniej grupowy w pierwszej rundzie rozgrywek ligi młodziczek.

Pierwsze spotkanie ze Strzałkowem miało dla Nas duże znaczenie w walce o awans.

Pierwszego seta na przewagi przegraliśmy 24:26, a w drugim przegrywaliśmy 1:13 i gdy wydawało się, że wszystko się nam wymyka ze stanu 1:13 zrobiliśmy 14:13!

W dalszej części seta zażarta walka z obu stron doprowadziła do tego, że końcówka była zacięta. Ostatecznie wygraliśmy 25:23 i wyrównaliśmy na 1:1.

Trzeci set był popisem naszych bohaterek, które wygrały zdecydowanie 15:4 i całe spotkanie 2:1 zapewniając sobie awans do gier o miejsca 1-18.

W drugim spotkaniu ze Środą Wielkopolską było sporo emocji, ale ostatecznie przegraliśmy 0:2.

W ostatnim spotkaniu Środa – Strzałkowo wygrała Środa 2:0 i tak zakończył się turniej w Poznaniu po, którym awansowaliśmy do grona zespołów, które zagrają o miejsca 1-18 w gronie 32 ekip.

Dziś w kadrze siatkarek naszego klubu zadebiutowały: Maria Ziółek i Julia Krause – witamy w naszym gronie!

Trener: Damian Gapik

Serdecznie dziękujemy zgromadzonym rodzicom za doping!

Realizacja turnieju w Poznaniu możliwa była dzięki dofinansowaniu z Wydziału Sportu Miasta Poznania – dziękujemy 🙂