Główna » Archiwa

1 marca 2018

Autor: Michał Sułkowski dnia 1 marca 2018 Brak komentarzy

W niedzielę 4 marca zawodniczki z grupy dwójek udadzą się do Środy Wielkopolskiej. Na wyjazd udajemy się autami z rodzicami, a zbiórka wszystkich aut wyznaczona została na godzinę 9:00 przed halą gier. Zawodniczki jadące na zawody: Dominika Łopatka Wiktoria Kłosowska Julia Wawrzyniak Alicja Wiza Hanna Janiak Maja Kłosowska Zuza Michalska Wiktoria Lambryczak Weronika Majchrzak Na [...]

Autor: Michał Sułkowski dnia 1 marca 2018 Brak komentarzy

W sobotę 3 marca zawodniczki z grupy drugoligowej zagrają wyjazdowe spotkanie we Włocławku. Wyjazd zawodniczek zaplanowano na godz. 12:00 ze stacji Lotos na Rondzie Śródka w Poznaniu. Powrót po meczu do Poznania około godz. 22:00.

Autor: Michał Sułkowski dnia 1 marca 2018 Brak komentarzy

W niedzielę 04.03.2018 zespół mini siatkarek weźmie udział w rozgrywkach KINDER CUP: Trójki: Anastazja Wawrzyniak Edyta Ereńska Milena Gulik Julia Surowiak Czwórki: Aleksandra Wiza Martyna Rudawska Martyna Andrzejewska Izabela Bestrzyńska Maja Winiarska Dominika Grudzińska Zbiórka o godzinie 8:30 na stacji BP – Rondo Rataje. Na zawody udajemy się autami: Pani Ereńska, Pani Grudzińska, Pan Bestrzyński.

Autor: Michał Sułkowski dnia 1 marca 2018 Brak komentarzy

Dnia 03.03.2018 zespół młodziczek uda się na Towarzyski Turniej Piłki Siatkowej do Szamotuł. Zbiórka o godzinie 8.50 na stacji Lotos – Rondo Śródka. Na zawodu udajemy się busem. Prosimy o zabranie 10-15 zł w celu zamówienia posiłku w przerwach między meczami. Prosimy o zabrania bidonu sportowego.

Copyright ©2018 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl