Główna » Archiwa

1 września 2017

Autor: Michał Sułkowski dnia 1 września 2017 Brak komentarzy

W dniach 2-3 września w nowej hali Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej (ul. Piotrowo 4) rozegrany zostanie IX Ogólnopolski Turniej Otwarcia Sezonu w Piłce Siatkowej Kobiet. Organizatorem imprezy, która odbędzie się pod patronatem Europoseł Krystyny Łybackiej jest klub SKF KS Poznań, a współorganizatorami Politechnika Poznańska oraz Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej. Impreza współfinansowana jest ze środków Wydziału [...]

Autor: Michał Sułkowski dnia 1 września 2017 Brak komentarzy

W piątkowe popołudnie do stolicy Wielkopolski dotarła już Kadra Wielkopolski wraz z trenerami Januszem Polaszkiem, Dariuszem Ciszakiem oraz Łukaszem Klapczyńskim. Po południu Kadra WZPS Poznań trenowała w hali Politechniki. W dniu dzisiejszym do Poznania dotarli już sędziowie weekendowych zawodów. Początek imprezy w Politechnice w sobotę o godz. 08:30.

Autor: Damian Gapik dnia 1 września 2017 Brak komentarzy

W zakładce Zespoły -> Harmonogram Treningów zaktualizowano i dodano terminy zajęć dla każdej grupy. Prosimy o zapoznanie się z Harmonogramem.

Autor: Michał Sułkowski dnia 1 września 2017 Brak komentarzy

8 września w piątek zespół seniorek zagra w pokazowym spotkaniu z UKŻPS Kościan na otwarcie hali w Puszczykowie. Początek zawodów w Puszczykowie zaplanowano na godz. 15:45. Zbiórka zawodniczek nastąpi w dniu turnieju o godz. 14:40 w hali gier. Komunikat na wyjazd zostanie zaprezentowany po wytypowaniu kadry na mecz.

Autor: Michał Sułkowski dnia 1 września 2017 Brak komentarzy

Zawodniczki klubu zainteresowane obserwacją treningu Kadry Wojewódzkiej zapraszamy w piątek o godz. 15:00 do hali Politechniki przy ul. Piotrowo 4.

Copyright ©2018 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl