Główna » Archiwa

Listopad 2020

Autor: adminn dnia 30 listopada 2020 Brak komentarzy

Zmęczone spotkaniem w Pile w Lidze Kadetek siatkarki SKF PBS w rozgrywkach trzeciej ligi rozegrały bardzo waleczne spotkanie. Poznanianki prowadziły 2:0, ale później rywal poprawił grę, a do głosu zaczęło dochodzić coraz mocniejsze zmęczenie co sprawiło, że po bardzo ambitnej walce przegraliśmy 2:3. Dziękujemy za piękną walkę!

Autor: adminn dnia 30 listopada 2020 Brak komentarzy

KS ASBL Piła – SKF PBS Politechnika Poznańska 2:3(14:25, 25:12, 25:15, 18:25, 13:15) Skład SKF PBS: Klimek(c), Daroch, Herman, Marciniak, Andrzejewska, Winiarska oraz: Grudzińska(l), Duszkiewicz, Rudawska. Spotkanie w Pile było rewanżowym za potyczkę w Poznaniu z września bieżącego sezonu. Poznańskie siatkarki do Piły pojechały w nadziei na dobre spotkanie, a w rozpracowaniu taktycznym miejscowego zespołu […]

Autor: adminn dnia 29 listopada 2020 Brak komentarzy

W turnieju towarzyskim w Szamotułach rozegranym w niedzielę młodziczki SKF PBS Politechnika Poznańska zajęły 7 miejsce w gronie 10 ekip.

Autor: adminn dnia 28 listopada 2020 Brak komentarzy

W niedzielę na boisku w Pile kadetki, a w Trzciance seniorki rozegrają kolejne spotkania w lidze. Komunikat na wyjazd przekaże trener Mikołaj Siwierski.

Autor: adminn dnia 27 listopada 2020 Brak komentarzy

Komunikat na wyjazd przekaże trener Mariusz Teszner.

Autor: adminn dnia 26 listopada 2020 Brak komentarzy

W niedzielę w Pile spotkanie ligowe rozegrają kadetki klubu. Komunikat na mecz przekaże trener Mikołaj Siwierski.

Autor: adminn dnia 25 listopada 2020 Brak komentarzy

W czwartek towarzyskie spotkanie rozegrają młodziczki z UKS Lider Rokietnica. Komunikat na wyjazd przekaże trener Mariusz Teszner.

Autor: adminn dnia 24 listopada 2020 Brak komentarzy

W poniedziałek w Poznaniu rozegrano towarzyskie spotkanie zespołów Enea Energetyk Poznań i SKF PBS Politechnika Poznańska. Spotkanie zakończyło się zdecydowaną wygraną młodziczek naszego klubu 4:1. Gratulujemy! Dziękujemy za zaproszenie na mecz trenerowi Enea Energetyk Poznań.

Autor: adminn dnia 23 listopada 2020 Brak komentarzy

Rywalkami młodziczek w drugiej rundzie gier będą: UKS Olimp Września UKS Kaniasiatka Gostyń Energa MKS Kalisz

Autor: adminn dnia 23 listopada 2020 Brak komentarzy

Uprzejmie przypominamy, że upłynął termin regulowania opłaty za Grudzień.

Autor: adminn dnia 23 listopada 2020 Brak komentarzy

W piątek po treningu odbędzie się spotkanie z zespołem seniorek. Na spotkaniu pojawi się przedstawiciel Zarządu Klubu.

Autor: adminn dnia 22 listopada 2020 Brak komentarzy

Juniorki SKF PBS Politechnika Poznańska w niedzielę wystartowały w tegorocznym sezonie ligowym. Dramatyczne spotkanie z zespołem UKS ZSMS Poznań po bardzo wyrównanym spotkaniu przegraliśmy 0:3. Masa emocji towarzyszyła drugiemu spotkaniu, gdzie po zaciętej walce pokonujemy MKS Trzcianka 2:1. Dziękujemy za piękną walkę!

Copyright ©2021 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl