Poznański Bank Spółdzielczy

Poznański Bank Spółdzielczy – ponad 125 lat tradycji.

Działamy na rynku usług finansowych nieprzerwanie od 1894 roku, co czyni nas jednym z najstarszych banków spółdzielczych istniejących w Wielkopolsce i jednym z największych banków spółdzielczych w kraju, co z kolei świadczy o naszej stabilności na rynku usług bankowych.

Posiadamy 13 placówek operacyjnych, które zasięgiem swojego działania obejmują: miasto Poznań i Luboń oraz gminy położone wokół Poznania w tym: Dopiewo, Komorniki, Rokietnica, Suchy Las i Tarnowo Podgórne. Od 2001 roku działamy również na terenie miasta Leszna i Rydzyny oraz gmin: Krzemieniewo, Lipno i Święciechowa.

Od początku działalności  kluczowym celem naszego Banku jest dostarczanie członkom i Klientom wszystkich niezbędnych usług finansowych, które staramy się realizować na jak najwyższym poziomie i w oparciu o konkurencyjne ceny, w myśl zasady „Liczysz się dla nas”.

Uwzględniając rosnące potrzeby naszych Klientów wciąż rozszerzamy zakres naszej oferty, opracowujemy przyjazne procedury oraz wprowadzamy nowoczesne usługi elektroniczne i telekomunikacyjne.

W ofercie naszego Banku znajdują się również atrakcyjne produkty depozytowe i kredytowe oraz karty płatnicze dla Przedsiębiorców, Klientów Indywidualnych oraz Samorządów. Dodatkowo oferujemy Leasing i pełną gamę produktów ubezpieczeniowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów umożliwiamy również negocjowanie warunków umowy kredytowej, oraz oferujemy konkurencyjne i korzystne oprocentowanie.

Kredyty przyznajemy szybko i na dogodnych warunkach, bez zbędnych formalności i dodatkowych zabezpieczeń.

Swoją działalnością wspieramy wszelkie inicjatywy lokalnych samorządów, fundacji i stowarzyszeń mające wpływ na rozwój społeczno – gospodarczy naszego regionu.

Wiemy również jak ważne jest wspieranie młodych talentów, dlatego chcemy pomóc spełnić Ich marzenia.

 

Więcej informacji o naszej ofercie znajdziecie Państwo na naszej stronie: https://www.pbs.poznan.pl/ oraz na FB @PoznanskiBank