Główna » Archiwa

Grudzień 2020

Autor: adminn dnia 31 grudnia 2020 Brak komentarzy

Za współpracę w roku 2020 SKF PBS Politechnika Poznańska składa podziękowania dla: – Wydział Sportu Miasta Poznania – Poznański Bank Spółdzielczy – Politechnika Poznańska – Szkoła Podstawowa nr 36 w Poznaniu – Szkoła Podstawowa nr 58 w Poznaniu – Szkoła Podstawowa nr 85 w Poznaniu – III LO w Poznaniu – Fox Travel – Kancelaria […]

Autor: adminn dnia 30 grudnia 2020 Brak komentarzy

2 Stycznia w sobotę o godz. 13:30 odbędzie się trening zespołu seniorek w Szkole Podstawowej nr 36 w Poznaniu.

Autor: adminn dnia 29 grudnia 2020 Brak komentarzy

W niedzielę 24 Stycznia w Poznaniu rozegrany zostanie ostatni turniej grupowej fazy Ligi Juniorek, którego gospodarzem będzie SKF PBS. Zawody rozegrane zostaną w sali na os. Tysiąclecia w Poznaniu – obiekt UKS ZSMS Poznań. Komunikat na zawody przekaże trener.

Autor: adminn dnia 29 grudnia 2020 Brak komentarzy

Polski Związek Piłki Siatkowej stosownym zaświadczeniem pisemnym potwierdził, że zespoły SKF mogą trenować i rozgrywać spotkania ligowe w okresie kwarantanny narodowej.

Autor: adminn dnia 28 grudnia 2020 Brak komentarzy

W dniu dzisiejszym wznowiono zajęcia w grupie młodziczek. Kolejne zajęcia zaplanowano na dzień jutrzejszy.

Autor: adminn dnia 27 grudnia 2020 Brak komentarzy

W związku z planowanym na 6 Stycznia wznowieniem rozgrywek uprzejmie prosimy zawodniczki o sprawdzenie daty ważności badań lekarskich.

Autor: adminn dnia 26 grudnia 2020 Brak komentarzy

Z uwagi na odwołanie przez organizatora turnieju w Koninie wyjazd na zawody zostaje odwołany.

Autor: adminn dnia 25 grudnia 2020 Brak komentarzy

Minął termin opłat za Styczeń Uprzejmie przypominamy, że upłynął termin regulowania składek za 01/2021. Opłaty za styczeń prosimy uregulować w terminie definitywnym do dnia 29 Grudnia.

Autor: adminn dnia 25 grudnia 2020 Brak komentarzy

Witam serdecznie. Jak ocenia Pan działalność klubu w roku 2020? Michał Sułkowski: Witam serdecznie. Za Nami rok pracy, którą znacząco utrudniała trwająca pandemia. Nie wszystko nam się udało, ale walczyliśmy na wielu frontach i możemy powiedzieć, że za Nami bardzo trudny rok. Co udało się zrealizować w roku 2020? M.S: Na pewno dokończenie sezonu ligowego […]

Autor: adminn dnia 25 grudnia 2020 Brak komentarzy

Prowadzącym zajęcia w dniach 28,29 Grudnia będzie Michał Sułkowski, który poprowadzi zajęcia w zastępstwie za trenera Mariusza Tesznera.

Autor: adminn dnia 25 grudnia 2020 Brak komentarzy

W dniach 28 i 29 Grudnia wznowione zostaną zajęcia w grupach trenera Mariusza Tesznera. Plan zajęć dla zawodniczek przekaże trener prowadzący.

Autor: adminn dnia 24 grudnia 2020 Brak komentarzy

Zdrowych Radosnych Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia Masy zdrowia, zasłużonego odpoczynku Rodzinnego ciepła i dalszej siły do spełniania swoich codziennych marzeń życzy Zarząd Klubu, trenerzy wraz z zawodniczkami

Copyright ©2021 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl