W sobotę 19 Października w hali CS Politechniki Poznańskiej swój turniej ligowy rozegrały młodziczki SKF PBS Poznań.

Rywalkami podopiecznych Beaty Nowickiej były ekipy: SPS Sparta Złotów oraz KS ASBL Piła.

Pomimo zaciętej walki SKF PBS przegrywa z SPS Sparta Złotów 0:2 oraz KS ASBL Piła 1:2.

W trzecim spotkaniu dnia SPS Sparta Złotów przegrywa z KS ASBL Piła 1:2.

Trenerka Beata Nowicka o turnieju w Poznaniu:

W pierwszym meczu zagrały z SPS Sprarta Złotów. W pierwszym secie niestety przegrały i było 25:27, ale mogę powiedzieć, że jestem zadowolona, biorąc pod uwagę to, że był to mecz punkt za punkt.Każda drużyna walczyła do końca. Jeżeli chodzi o drugi set to niestety przegrałyśmy z własnymi błędami 16:25. Było za dużo oddanych piłek, zabrakło jednej zawodniczki, nierealizowanie założonej taktyki, nie wykorzystało się własnych atutów, nie wykorzystano dobrych piłek w ataku. W drugim meczu z ASBL Piłą nie szło Nam w pierwszym secie i przegrany set 3:25. Dziewczyny nie podeszły do meczu skupione, za bardzo były rozkojarzone i nie wiedziały co jest grane. Straciły koncentrację patrząc na wynik. W drugim secie zaczęły grać od nowa i udało się spokojnie wygrywając ten set 25:15. Z kolei w tie-breaku myślę, że najbardziej zabrakło konsekwencji i skupienia w ostatnich punktach meczów, przegrywając 5:15. Wiemy co poprawić i wrócimy silniejsze.

Występy zespołu w rozgrywkach ligowych są możliwe dzięki wsparciu z Wydziału Sportu Miasta Poznania.