Główna » Aktualności, Wywiady

Michał Sułkowski: „Sytuacja wciąż wymaga działania, ale widać światło w tunelu” – rozmowa

Autor: admin dnia 13 listopada 2019 Brak komentarzy

Witam serdecznie. Od naszej ostatniej rozmowy minęło trochę czasu. Jak obecnie wygląda sytuacja w klubie?

M.S: Sytuacja wciąż wymaga działania, ale widać światło w tunelu. W ostatnim czasie wiele spraw stopniowo udaje się poprawiać. Oby tak dalej, acz działamy w sytuacji trudnej z uwagi na wcześniejszą sytuację.

Jak ocenisz ostatnie wyniki młodzieżowe?

M.S: Z wyników młodzieżowych Jesteśmy coraz bardziej dumni. Młodziczki dzielnie walczą o miejsce w ósemce, ale o tym nie mówmy. Dziewczyny mają grać na 100 procent i tyle. Mini siatkarki wygrały ostatnio turniej Ogólnopolski w Poznaniu. Juniorki są u progu gry o pierwszą dziesiątkę w lidze. Wygląda to obiecująco, a to wszystko dzieje się przy ogromnym wsparciu Wydziału Sportu Miasta Poznania za co dziękujemy.

Druga liga. Co u Niej?

M.S: To w zasadzie nie jest pytanie do mnie. Ja jestem z dziewczynami na dobre i na złe i stoję za Nimi murem. Sytuacja wygląda coraz lepiej. Jestem pełen nadziei na to, że nie powiedzieliśmy w tych rozgrywkach ostatniego słowa.

Dziękuję za rozmowę.

Dziękuję.

Share on Facebook!

Komentowanie wyłączone.

Copyright ©2020 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl