Główna » Aktualności, Komunikaty, Mini Siatkówka

Startuje Poznańska Liga Mini Siatkówki!

Autor: adminn dnia 18 września 2019 Brak komentarzy
Poznańska Liga Mini Siatkówki

Z udziałem wszystkich klubów Miasta Poznania dziewcząt oraz klubu UKS Puma Komorniki od Listopada rozpoczną się rozgrywki ligowe mini siatkarek.
Mamy potwierdzenie udziału od zespołów IUKS Jedynka Poznań, Enea Energetyk Poznań, SKF Forex Polska Politechnika Poznańska, UKS ZSMS Poznań, UKS Hetman Sobieski Poznań oraz UKS Puma Komorniki – mówi Michał Sułkowski współorganizator rozgrywek.

Zasady gry w rozgrywkach:

Rozgrywki prowadzone będą wyłącznie w niedzielę zgodnie z wcześniej ustalonym terminarzem. Każdy uczestnik rozgrywek będzie gospodarzem turnieju eliminacyjnego, a na koniec odbędzie się Finał Cyklu.
Rozgrywki prowadzone będą w kategoriach dwójek, trójek i czwórek dziewcząt.
Pierwszy turniej eliminacyjny zaplanowano na 17 Listopada w Komornikach.
Na początku Października uruchomiona zostanie również specjalna strona na facebooku dedykowana rozgrywkom.
Liczymy na to, że dla najmłodszych adeptek siatkarskiego rzemiosła będzie to znakomita okazja do ogrania się przed początkiem oficjalnego sezonu w rozgrywkach Kinder+Sport. Sama formuła rozgrywek zachęca również do udziału w nich, bo są one po prostu tanie w zakresie kosztów ponoszonych przez kluby. Cieszymy się, że nasza inicjatywa spotkała się z tak pozytywnym odzewem ze strony poznańskiego środowiska siatkarskiego – podsumował Michał Sułkowski z SKF KS Poznań organizatora rozgrywek.
Share on Facebook!

Komentowanie wyłączone.

Copyright ©2020 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl