Główna » Aktualności, Wywiady

Michał Sułkowski: „Mamy swoje plany i marzenia do zrealizowania” – zapraszamy do rozmowy

Autor: admin dnia 17 marca 2019 Brak komentarzy

Witam serdecznie. Powoli końca dobiegają rozgrywki ligowe z udziałem siatkarek SKF. Jak ocenisz Waszą postawę w tych rozgrywkach?

Michał Sułkowski: Witam serdecznie. Z tym zakończeniem rozgrywek to ja bym nie przesadzał. Wciąż walczymy o jak najlepsze miejsce w rozgrywkach młodziczek, a także w mini siatkówce, gdzie mamy swoje plany i marzenia do zrealizowania. W rozgrywkach juniorek przesunęliśmy się o trzy lokaty do góry co bardzo Nas cieszy. W trzeciej lidze wciąż trwa bardzo udany dla Nas sezon, ale jego odbiór zweryfikuje na pewno spotkanie o medal, które przed Nami. W drugiej lidze wystartowała całkiem nowa drużyna, która miała w tym sezonie swoje problemy. Czas powinien działać na korzyść naszych ekip.

Druga liga w tym sezonie długo oscylowała na granicy play off. Jak radziliście sobie z pracą pod presją, bo z pewnością wejście do play off było dla Was celem na pierwszą część sezonu?

M.S: Nie ja powinienem się wypowiadać na temat tego co działo się w zespole dlatego ograniczę swoją wypowiedź do minimum. Nasze siatkarki w pierwszej części sezonu miały sporo pecha. Brakiem doświadczenia, bo ta młoda ekipa potrzebowała czasu na nauczenie się drugiej ligi przegrywaliśmy spotkania po 2:3. Później okazało się, że tak uciułane punkty były dla Nas tlenem w walce o ósemkę. Końcówka sezonu to zdecydowana poprawa gry naszych siatkarek. Przełomowym było spotkanie z Malborkiem, gdzie ze stanu 0:1 odwróciliśmy losy spotkania na 3:1.

Jakie wiążecie nadzieje na spotkanie z  TKS Siatkarz Jarocin, które w sobotę 23 marca zdecyduje o brązowym medalu w rozgrywkach trzeciej ligi?

M.S: Dla Nas jest to kolejne ligowe spotkanie. Przed własną publicznością będziemy się chcieli godnie pożegnać z rozgrywkami. Na pewno stać Nas na dobry wynik w tym spotkaniu, a już teraz możemy dziewczynom tylko gratulować. To był bardzo dobry sezon w ich wykonaniu. Mecz z Jarocinem jest dla Nas jak każdy inny. Liczymy na wsparcie naszych kibiców w hali.

Sezon  w lidze młodziczek to poprawa lokaty w tabeli o 13 oczek…

M.S: Zgadza się. Bardzo się cieszymy, że praca trenera Artura Bąka z siatkarkami procentuje coraz lepiej i z radością obserwujemy kolejne sukcesy tych zawodniczek.

Trwają rozgrywki Kinder+Sport. Jakie macie na nie cele?

M.S: Dla tej kategorii wiekowej jest to główna część sezonu. Liczymy na waleczną postawę siatkarek w tych rozgrywkach w, których każda z Nich ma cel nakreślony przez trenera do zrealizowania.

Jak wygląda współpraca klubu z mediami i sponsorami?

M.S: Jesteśmy bardzo wdzięczni sponsorom i mediom za wsparcie dla Nas jako klubu. Współpracę z mediami z Poznania i nie tylko oceniamy na wysoce klasową i bardzo pozytywną. Współpraca ze sponsorami i partnerami klubu jest dla Nas sporym zaszczytem. Sponsorzy i partnerzy klubu robią dla Nas bardzo dużo dobrego za co jesteśmy im bardzo wdzięczni.

Jakie macie plany na sezon 2019/2020?

M.S: Sezon 2019/2020 znajduje się w przygotowaniu. Nie chciałbym się w tym zakresie na tym etapie wypowiadać, acz zapewniam, że przygotowania do Niego trwają.

Dziękuję za rozmowę.

Dziękuję.

Share on Facebook!

Komentowanie wyłączone.

Copyright ©2019 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl