Główna » Aktualności, Młodziczki

Poznań: Młodziczki wygrały kolejny turniej ligowy!

Autor: Michał Sułkowski dnia 10 lutego 2019 Brak komentarzy

W scenerii kameralnej hali Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej w niedzielny poranek rozegrano turniej ligowy młodziczek z udziałem zespołów: UKS Hagard Strzałkowo, SKF Forex Polska Politechnika Poznańska oraz MUKS Jantar Kalisz.

Spotkanie MUKS Jantar Kalisz – UKS Hagard Strzałkowo zakończyło się pewną wygraną zawodniczek z Kalisza, która wsparta była głośnym dopingiem niezwykle żywiołowo reagujących kibiców.

Pierwsze spotkanie w wykonaniu naszych młodziczek to mecz z UKS Hagard Strzałkowo. Po pewnym spotkaniu podopieczne Artura Bąka wygrywają cały mecz 2:0.

Spotkanie decydujące o zwycięstwie w zawodach to dużo trudniejsze zadanie dla Poznanianek, które mierzą się z ambitnymi siatkarkami MUKS Jantar Kalisz.

Po zaciętym pierwszym secie przychodzi pewna wygrana w drugim, a w całym spotkaniu 2:0.

Zawodniczki oraz trener serdecznie dziękują kibicom za wsparcie na turnieju.

Występy zespołu w rozgrywkach są możliwe dzięki dofinansowaniu z Wydziału Sportu Miasta Poznania w ramach realizacji zadania Młodzieżowe Centrum Sportu przy SKF KS Poznań.

Kolejne zawody z udziałem młodziczek zaplanowano na marzec.

Share on Facebook!

Komentowanie wyłączone.

Copyright ©2019 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl