Główna » Aktualności, Podsumowania

Bogaty weekend za Nami

Autor: adminn dnia 7 stycznia 2019 Brak komentarzy

Wznowienie rozgrywek w roku 2019 przyniosło dużo wydarzeń związanych ze startami naszych ekip.

Wczesnym rankiem jako pierwsze wspólnie z UKS Puma Komorniki do Kalisza udały się najmłodsze siatkarki naszego klubu, które miały okazję zagrać w Ogólnopolskim Turnieju, który był kolejnym etapem nauki dla dziewczynek.

Ostatecznie w kategorii dwójek wywalczyliśmy 13,14,16 miejsce, a w kategorii trójek miejsce 12.

Kilkanaście minut po mini siatkarkach do Strzałkowa wyruszyły młodziczki naszego klubu, które pokonały miejscowy Hagard 2:0 i w takim samym stosunku przegrały z Murowaną Gośliną.

Daniem głównym tego weekendu było spotkanie w Poznaniu w rozgrywkach trzeciej ligi w, którym nasze siatkarki miały ogromną szansę zapewnić już sobie awans do półfinału rozgrywek trzeciej ligi. Dwa warunki musiały jednak zostać spełnione: trzeba było wygrać za trzy oczka i czekać na zwycięstwo SPS Volley Piła z Enea PTPS. SPS Volley Piła wygrał 3:0, a nasze juniorki nie pozostawiły na boisku w Poznaniu żadnych złudzeń rywalkom wygrywając 3:0 i zapewniając sobie awans do 1/2 rozgrywek.

Dziękujemy kibicom za wsparcie naszych ekip!

 

Share on Facebook!

Komentowanie wyłączone.

Copyright ©2020 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl