Główna » Aktualności, Komunikaty, Seniorki

Harmonogram gier X Turniej Otwarcia Sezonu w Piłce Siatkowej Kobiet – 1/2 września

Autor: Michał Sułkowski dnia 19 sierpnia 2018 Brak komentarzy

Sobota 1 września – faza grupowa:

Grupa A:

godz. 10:30 SKF Forex Politechnika Poznańska – UKS Ares Nowa Sól

godz. 12:00 APS Rumia – SPS Volley Piła II

godz. 12:45 Otwarcie Turnieju

godz. 13:30 SKF Forex Politechnika Poznańska – SPS Volley Piła II

godz. 15:00 APS Rumia – UKS Ares Nowa Sól

godz. 16:30 SKF Forex Politechnika Poznańska – APS Rumia

godz. 18:00 UKS Ares Nowa Sól – SPS Volley Piła II

Grupa B:

godz. 10:30 UKS ZSMS Poznań – WTS KDBS Włocławek

godz. 12:00 KS Spójnia – SPS Volley Piła I

godz. 12:45 Otwarcie Turnieju

godz. 13:30 UKS ZSMS Poznań – KS Spójnia

godz. 15:00 SPS Volley Piła I – UKS ZSMS Poznań

godz. 16:30 KS Spójnia – WTS KDBS Włocławek

godz. 18:00 SPS Volley Piła I – WTS KDBS Włocławek

Spotkania toczone będą do dwóch wygranych setów. W przypadku remisu 1:1 trzeci set do 15 pkt lub dwóch pkt przewagi jednej ze stron.

Dwa najlepsze zespoły z danej grupy awansują do półfinałów, a pozostałe ekipy zagrają o miejsca 5-8.

Niedziela 2 września – faza pucharowa:

godz. 09:00 Mecz o miejsca 5-8: 3 A – 4 B

godz. 09:00 Mecz o miejsca 5-8: 3B – 4 A

godz. 10:30 Mecz o miejsce 5: zwycięzca meczu nr 1 o godz. 09:00 – zwycięzca meczu nr 2 o godz. 09:00

godz. 10:30 Mecz o miejsce 7: przegrany meczu nr 1 o godz. 09:00 – przegrany meczu nr 2 o godz. 09:00

godz. 11:30 Zakończenie udziału w turnieju dla ekip z miejsc 5-8

godz. 12:00 Półfinał: 1A – 2B

godz. 12:00 Półfinał: 2A-1 B

godz. 13:30 Mecz o 3 miejsce: przegrany półfinału 1 o godz. 12:00 – Przegrany półfinału 2 o godz. 12:00

godz. 13:45 Finał: zwycięzca półfinału 1 o godz. 12:00 – zwycięzca półfinału 2 o godz. 12:00

godz. 15:00 Zakończenie Turnieju w Poznaniu(boisko I)

Wyżywienie dla ekip – sobota:

Obiady:

Rumia seniorki godz. 13:15

Rumia juniorki godz. 13:15

Rumia młodziczki godz. 14:45

Nowa Sól godz. 13:15

Włocławek godz. 14:00

SPS I godz. 13:15

Spójnia godz. 15:00

Kolacja:

Nowa Sól godz. 19:30

SPS I godz. 19:30

SPS II godz. 19:30

Rumia całość godz. 18:30

Spójnia godz. 18:30

Włocławek godz. 19:30

Wyżywienie dla ekip – 2 września niedziela:

Śniadania:

godz. 06:45 Rumia juniorki

godz. 07:30  – 08:15 Zespoły grające o miejsca 5-8

godz. 08:15 – 08:45 Zespoły grające o miejsca 1-4

Obiady:

godz. 12:00 13:00 Zespoły z miejsc 5-8

godz. 15:30 – 16:15 Zespoły z miejsc 1-4


Share on Facebook!

Komentowanie wyłączone.

Copyright ©2018 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl