SKF Politechnika Poznańska – UKS Piast Krotoszyn 3:0 (25:11, 25:17, 25:22)

Kadetki naszego klubu odniosły pierwsze zwycięstwo w rywalizacji w grupie o miejsca 1-14 w rozgrywkach ligowych.

Pierwszy set spotkania to totalna dominacja podopiecznych Zbigniewa Woźniaka, które w całym secie pozwoliły sobie na stratę zaledwie 11 oczek.

W drugiej partii obraz gry nie zmieniał się, a trener Woźniak widząc dużą przewagę swojej ekipy posłał na boisko na dużą część seta rezerwowe.

Trzecia i ostatnia odsłona widowiska w Poznaniu została również rozegrana pod dyktando kadetek SKF Politechniki, które wygrały tą partię i całe spotkanie 3:0.

Jestem zadwolony z postawy zawodniczek w dzisiejszym spotkaniu. Dzięki dużej przewadze mieliśmy komfort gry i każda z moich zawodniczek dostała szansę pokazania się na boisku. Nasza praca ma charakter długofalowy, a jej stuprocentowe efekty dopiero nadejdą. Cały czas pracujemy nad rozwojem grupy i eliminacją popełnianych przez Nas błędów – podsumował szkoleniowiec SKF Politechniki Zbigniew Woźniak.