SKF Politechnika Poznańska – VII LO SMS Amber Kalisz 2:3 (25:12, 25:21, 15:25, 21:25, 8:15)

Mecz w Poznaniu był drugim w fazie grupowej rywalizacji o miejsca 1-14 dla naszych kadetek.

W spotkaniu z ekipą z Kalisza w zespole kadetek zadebiutowała pozyskana z UKS Czwórka Piła Oliwia Grzeca, a trenera Zbigniewa Woźniaka w roli asystenta wspierał trener zespołu seniorek Marcin Groć.

Pierwszy set to koncertowa gra naszych kadetek, które bardzo pewnie ogrywają swoje rywalki po bardzo dobrej grze 25:12.

Kolejna odsłona potwierdza dobrą dyspozycję podopiecznych Zbigniewa Woźniaka, które wygrywają 25:21 i obejmują prowadzenie w spotkaniu 2:0.

Początek trzeciej odsłony to istotne zmiany w grze. Prowadzenie gości 7:3 dodaje im wiary i siatkarki Daniela Przybylskiego finiszują z pewną wygraną 25:15 zmniejszając prowadzenie naszej ekipy do wyniku 2:1.

Czwarta odsłona to początkowo wynik 4:4. W dalszej części seta przyjezdne budują przewagę, która pomimo ambitnej pogoni siatkarek z Poznania wystarcza do wygrania 25:21 i wyrównania stanu spotkania na 2:2.

Piąty set został zdominowany przez podopieczne Damiela Przybylskiego, które pewnie wygrały seta 15:8 i całe spotkanie 3:2.

Naszej ekipie dziękujemy za piękną walkę!