W niedzielny poranek we Wrześni rozpoczęły się decydujące gry w turnieju Finałowym o Mistrzostwo Wielkopolski Juniorek w siatkówce plażowej.

Nasza para w składzie: Karolina Kohut – Łucja Bińczycka o godz. 9:30 rozpoczęła spotkanie z Jankowem Przygodzkim.

Pierwszy set to była do połowy wyrównana walka, a potem nastąpił odjazd drużyny z Jankowa, która finiszowała z pewną wygraną 21:15.

Początek drugiej odsłony to znów wyrównana walka. Zespół z Jankowa prowadzi 4:3, ale w dalszej części seta przejmujemy inicjatywę i wygrywamy 21:12.

Decydujący set rozpoczyna się znów od walki punkt za punkt.

Od stanu 2:2 trzy punkty z rzędu zdobywają zawodniczki z Jankowa i prowadzą 5:2. ale zmniejszamy na 6:4. W tym momencie spotkania wiadomo było, że będzie bardzo ciężko.

Dalsze akcje w secie wyprowadzają zespół naszych rywalek na prowadzenie 9:6, a decydująca partia rozgrywana jest do 15 pkt lub dwóch pkt przewagi jednej z ekip.

W końcówce próbujemy gonić, ale jest już za późno.

Porażka 10:15 i w całym spotkaniu 1:2 staje się faktem.