MLKS Sparta Złotów – SKF Politechnika Poznańska 3:1 (25:18, 20:25, 25:16, 25:23)

Prowadzone przez Damiana Gapika kadetki pojechały dzisiaj do Złotowa na spotkanie z miejscową Spartą.

W barwach naszego klubu zadebiutowały: Marta Mierzyńska, Olga Sobolewska oraz Angelika Matyjaszyk.

Spotkanie w Złotowie w pierwszym secie do połowy było wyrównane, ale potem miejscowe odjechały i finiszowały z wygraną 25:18.

W drugiej odsłonie do stanu 15:17 trwała wyrównana walka, ale potem zespół z Poznania wykorzystał błędy miejscowych i finiszował z wygraną 25:20.

Kolejna odsłona wyraźnie dla Złotowa 25:16 i 2:1.

Czwarty set to czas w, którym Złotów prowadził już 17:12, ale potem było 20:18 i 22:22, a również 23:23.Ostatecznie w nerwowej końcówce dwie piłki dla miejscowych i ich wygrana 3:1.