TURNIEJ HOKEJA NA TRAWIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

ZORGANIZOWANY W SP 85 POZNAŃ

20 – 21.05.2016r.

I MIEJSCE DLA DZIEWCZĄT Z SP 85!!!

III MIEJSCE DLA CHŁOPCÓW Z SP 85!!!

W dniach 20-21 maja 2016 roku na boisku szkolnym SP 85 w Poznaniu odbył się Turniej hokeja na trawie dziewcząt i chłopców urodzonych w latach 2004 i młodszych pod patronatem Prezesa AZS Politechniki Poznańskiej. W turnieju wystąpiło 6 drużyn dziewcząt: UKS Orient II Łozina, KS Hokej Start Brzeziny, SP 3 Toruń, Swarek Swarzędz , SP 85 Poznań I, SP 85 Poznań II oraz 5 drużyn chłopców: Warta Poznań, Swarek Swarzędz I, Swarek Swarzędz II, SP 85 Poznań I i SP 85 Poznań II. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Ogólnie rozegrano 25 spotkań. Wieczorem wszyscy uczestnicy turnieju wzięli udział we wspólnym karaoke na sali gimnastycznej, gdzie miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych i tanecznych.

Wśród dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki z SP 85 Poznań, natomiast wśród chłopców triumfowali zawodnicy z Warty Poznań.

Pani Dyrektor Urszula Kaczmarek, Pani Wicedyrektor Dorota Dykta dokonali uroczystego zakończenia turnieju. Wszystkie zespoły uczestniczące w turnieju zostały nagrodzone upominkami. Drużyny, które zajęły miejsca na podium, uhonorowane zostały pucharami, dyplomami oraz medalami.

Organizatorzy turnieju serdecznie dziękują: Pani  Tatianie Mura – Waraczewskiej – komentatorowi zawodów, Panu Marianowi Waraczewskiemu – za nagłośnienie i oprawę muzyczną , nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi szkoły , którzy pomogli w przygotowaniu dwudniowego  turnieju w naszej szkole.