Rozgrywki weszły już w bardzo ważną fazę.

Po turniejach eliminacyjnych i grze w grupach według systemu każdy z każdym nastąpiła już faza pucharowa.

O miejsca 11-12 rywalizować będą zawodnicy UKS Rataje ZSO 4 Poznań z zespołem Salos Ostrów Wielkopolski, a o miejsca 9-10 Joker Piła z UKS Murowana Goślina.

Te spotkania przed nami w styczniu.

W górnej połowie tabeli czeka nas walka o miejsca 1-8.

Za Nami pierwsze spotkania półfinałowe po, których wiemy, że:

Bardzo blisko finału są zawodnicy Kangura Nowy Tomyśl, którzy na wyjeździe pokonali Energetyka w Poznaniu 3:0.

W Turku miejscowy MOS w zasadzie zmarnował swoją szansę na awans przegrywając w pierwszym spotkaniu z Krotoszynem 0:3.

W Kaliszu Grom przegrał z Piątką Turek 1:3, ale wynik w poszczególnych setach daje jeszcze Grom Kalisz nadzieje na walkę w rewanżu.

Najbardziej zacięte spotkanie w Kaliszu, gdzie amber pokonał Wrześnię 3:2, ale dwa ugrane sety dają Progresowi realne szanse na awans do finału.