W sobotę jako pierwsze do gry przystąpiły młodziczki, które grając we własnej hali miały wygrać seta, aby być trzecie w grupie i w obecności rodziców wygrały seta, która zapewnia nam lepszy układ gier w drugiej rundzie.

Do Szamotuł pojechała drużyna juniorek na cenny sprawdzian przed startem sezonu w tej kategorii wiekowej. Ostatecznie skończyło się sprawiedliwym remisem 2:2.

W niedzielny poranek w hali Politechniki towarzyskie spotkanie juniorki – seniorki i wygrana młodej ekipy, która coraz mocniej naciska na doświadczone siatkarki 2:0.

W Poznaniu w niedzielę odbył się również mecz kadetek z Hetmanem, a w tle debiutów młodziczek przegraliśmy po momentami dobrej grze 0:3.

Do Piły, a więc najdalej w weekend pojechała trener Ciemniejewska skąd wspólnie z mini siatkarki po znakomitym turnieju przywiozła 1,3,4 i 11 miejsce co należy uznać za bardzo dobry występ mini siatkarek.

Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy dopingowali nasze ekipy w trakcie gier w miniony weekend.

Występy siatkarek SKF KS Poznań są możliwe dzięki dofinansowaniu z Wydziału Sportu w ramach realizacji programu Młodzieżowe Centrum Sportu przy SKF KS Poznań.