W Poznaniu rozegrano turniej młodziczek, którego gospodarzem był klub SKF KS Poznań.

W zawodach udział wzięły dwie najlepsze ekipy w grupie: Jarocin i Turek oraz nasze młodziczki.

Spotkanie Jarocina z Turkiem dostarczyło wielu emocji, ale tylko w pierwszym secie. Po wygranej w tej partii w drugiej odsłonie Jarocin już w pełni dzielił i rządził na boisku wygrywając pewnie 2:0.

Nasze młodziczki w spotkaniu z Jarocinem miały bardzo dobre momenty, które pokazują, że gra zespołu idzie ku górze, ale ostatecznie przegraliśmy 0:2.

Kluczowym dla lokaty naszych siatkarek w grupie okazał się mecz z MKS MOS Turek w, którym nasze siatkarki ugrały tak potrzebnego seta, aby zająć w grupie trzecie miejsce.

Pomimo porażek na boisku w Poznaniu grupa potwierdziła, że zbierane doświadczenie zaczyna procentować i oby tak dalej!

Dziękujemy rodzicom za doping oraz p. Jackowi Molskiemu za zdjęcia.

Występ siatkarek możliwy był dzięki dofinansowaniu z Wydziału Sportu Miasta Poznania w ramach realizacji programu Młodzieżowe Centrum Sportu przy SKF KS Poznań – dziękujemy:-)