W piątek i sobotę mini siatkarki naszego klubu pojechały na Ogólnopolskie zawody do Szlichtyngowej.

Startowaliśmy tam w kategorii dwójek, trójek i czwórek. Zespoły ostatecznie finiszowały w środku stawki.

W niedzielę kadetki pojechały na spotkanie do Śmigla, gdzie musiały wygrać jednego seta, aby wygrać dwu mecz ze Śmiglem. Nasze zawodniczki prowadziły już 2:0, a w czwartym secie miały, nawet piłkę meczową w górze, ale ostatecznie przegrały 2:3.

Przewaga z pierwszego spotkania okazała się jednak wystarczająca i drużyna kadetek finiszuje w lidze na siódmym najwyższym w historii gier miejscu.

W Poznaniu ostatni raz w pierwszej połowie roku na oficjalnych zawodach wystąpiły seniorki, które rywalizowały w turnieju o Puchar Zarządu SKF KS Poznań.

Rywalizacja w hali Politechniki dostarczyła sportowych emocji, a pierwszy zespół SKF KS Poznań po pięcioletniej przerwie odzyskał dla klubu puchar.

Druga drużyna pomimo swoich szans ostatecznie zajęła miejsce poza podium.

Występy zespołów SKF KS Poznań możliwe były dzięki dofinansowaniu z Wydziału Sportu Miasta Poznania w ramach realizacji programu Młodzieżowe Centrum Sportu przy SKF KS Poznań – dziękujemy:-)

Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy wspierali nasze siatkarki w trakcie minionego weekendu.