UKS Hetman Sobieski Poznań – SKF KS Poznań 2:3(25:20, 25:21, 23:25, 19:25, 11:15)

Skład SKF: Moszczyńska(c), Kohut, Czyszek, Nowak, Szczerba, Gudowicz, Balicka(l) oraz: Gębalska

Trener: Danuta Majcher

Spotkanie na Sobieskiego to była okazja do gry dla zawodniczek, które nie grały dawno z różnych przyczyn. Z podstawowej dwunastki meczowej zespołu trzecioligowego wystąpiła zaledwie jedna siatkarka.

W pierwszym secie miejscowe opanowały sytuację szybko wykorzystując to, że przyjezdne nigdy nie grały ze sobą wcześniej w takim ustawieniu. Było po 19, lecz końcówka to odjazd Hetmana i pewna oraz w pełni zasłużona wygrana 25:20.

Drugi set to powtórka z rozrywki. Jednym słowem dramat po naszej stronie siatki.

W trzecim secie po stronie gospodyń pojawiły się rezerwowe, a po naszej stronie trwała walka z największym problemem jakim byliśmy sami dla siebie.

W nerwowej końcówce wygrywamy 25:23.

W czwartym secie gramy nareszcie dobrze, a rywal choć powraca do wyjściowego składu nie łapie rytmu. Przy bardzo pozytywnej postawie Kohut, rozegraniu i zagrywce Moszczyńskiej oraz obronie Balickiej wygrywamy 25:19.

Piąty set jest już pod naszą kontrolą i wygrywamy całe spotkanie 3:2.