Tegoroczny sezon w rozgrywkach młodzików dobiega już końca.

Do rozegrania został tylko jeden turniej o miejsca 10-13, który odbędzie się 31 stycznia.

Finałowy turniej i złoto padł łupem siatkarzy Piasta Krotoszyn, którzy w finale okazali się bezkonkurencyjni i wygrali wszystkie trzy spotkania.

Za plecami zwycięzców finiszował Grom Kalisz, któremu w nagrodę przypadł srebrny medal.

Ostatnia lokata na podium dla siatkarzy KS Energetyk Poznań, który po zaciętym spotkaniu pokonał czwarty zespół finału UKS Piątkę Turek 2:1.

Jedno spotkanie zdecydowało o losach 5 i 6 miejsca. W Nowym Tomyślu miejscowy Kangur przegrał z UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina 0:2 i piąte miejsce przypadło siatkarzom z Murowanej Gośliny, a dla Kangura zarezerwowano szóstą lokatę w tabeli rozgrywek ligowych.

Joker Piła zdominował rywalizację w grupie o miejsca 7-9, gdzie przegrał tylko jedno spotkanie.

Ósme miejsce dla MUKS Amber Kalisz, który zdecydowanie wyprzedził dziewiątą ekipę sezonu UKS Piast Krotoszyn II.

O miejsca 10-13 rywalizują: debiutujący w rozgrywkach SALOS Ostrów Wielkopolski, UKS Rataje ZSO 4 Poznań, MKS MOS Turek oraz PROGRESS Września.

Ten ostatni zespół zapewnił już sobie dziesiątą lokatę na koniec sezonu ligowego, a losy miejsc 11-13 rozstrzygną się w ostatnim turnieju.

To był ciekawy sezon w lidze młodzików, a kolejne rozgrywki po wakacjach!