Grupa I:

Trwa dobra passa siatkarzy UKS Rataje ZSO 4 Poznań, którzy pokonali tym razem w Nekli miejscowego Aligatora za komplet punktów 3:0 i awansowali w tabeli.

Niespodziewane emocje w Mosinie, gdzie faworyzowana Noteć Czarnków przegrała w pięciu setach 2:3 pomimo prowadzenia 2:0.

Lokalne derby w Nowym Tomyślu, gdzie Kangur przegrał wyraźnie z liderem ze Zbąszynia 0:3.

Dominacja Jokera Piła w Murowanej Goślinie i wyraźna wygrana 3:0 domyka tą serię gier w grupie pierwszej.

Grupa II:

W Liskowie miejscowi prowadzili już 2:0, ale Leszno się pozbierało i po dramatycznym spotkaniu wygrało na wyjeździe 3:2.

W Wilczynie dominacja totalna rezerw Wilków i wygrana z Słupcą 3:0.

W spotkaniu drużyn z dołu tabeli Janków przegrał z Gostyniem 0:3 i to bardzo wyraźnie.

Ostatnie spotkanie w Ostrowie Wielkopolskim dla SALOSU, który stanął tylko w jednym secie, a w pozostałych wyraźnie dominował nad rywalami ze Środy Wielkopolskiej wygrywając 3:1.

Kolejne spotkania w rozgrywkach w następny weekend!