SKF KS Poznań – MKS Noteć Czarnków 3:0 (25:11, 25:15, 25:11).

Skład SKF:

N. Geremek(c), Felska, Arendz, Baranowska, Halczak, Pierzchała, Kwiatek (l), Krzyżaniak.

Do spotkania w Poznaniu SKF przystąpił w mocno zmienionym składzie. W podstawowym składzie miejscowego zespołu zabrakło : Uram, Brewki, Barwickiej, Woźniak, Ogrodowczyk. Mimo to w pierwszym secie gospodynie kontrolowały przebieg meczu wygrywając w secie bez historii 25:11. W drugim secie początek był nieoczekiwany. Na skutek braku koncentracji nasze zawodniczki przegrywały 4:6 i 11:13, lecz już od stanu 15:13 objęły prowadzenie, którego nie oddały do końca seta wygrywając zdecydowanie 25:15. W trzecim secie drużyna SKF rozbiła gości 25:11 wygrywając w stylu, który przez moment nie budził zastrzeżeń. W całym meczu siatkarki SKF wygrały 3:0. Na meczu siatkarek SKF pojawili się przedstawiciele zaprzyjaźnionego klubu UKS „Rataje” Poznań p. Andrzej Bielerzewski oraz p. Zbigniew Woźniak.