W czwartek po raz pierwszy przeprowadziliśmy relację na żywo z meczu SKF KS Poznań – PKS MOS Zbąszyń. Dla kibiców zainteresowanych przebiegiem meczu „akcja po akcji” prezentujemy zapis relacji przygotowanej przez Mikołaja Maćkowiaka.

*25:10! Przynajmniej do soboty SKF nowym liderem III B! Kolejny mecz seniorek w przyszłą sobotę, 27.11. Przeciwnikiem SKF będzie MKS Noteć Czarnków. Dziękujemy za relacje i zapraszamy na kolejne mecze z udziałem naszych siatkarek.
18:31

*As! 24:10 i przy zagrywce Barwickiej piłka setowa dla SKF.
18:30

*Kolejny punkt po zagrywce Barwickiej, 23:10.
18:29

*Kolejny błąd gości. 22:10. Tego meczu nie można juz przegrać.
18:29

*Doskonała zagrywka Barwickiej, 21:10.
18:28

*Atak w taśmę gości, 20:10.
18:28

*Kolejna świetna zagrywka środkowej SKF i 19:10.
18:27

*As serwisowy Barwickiej. 18:10.
18:27

*Błąd techniczny gości i przy stanie 17:10 o drugi czas prosi trener gości.
18:26

*Z lewego skrzydła skutecznie Ogrodowczyk. Na zagrywce przy stanie 16:10 Barwicka.
18:26

*Autowa zagrywka Luizy nie pozwala na zwiększenie prowadzenia.
18:25

*Świetnie na prawym ataku kończy Kwiatek. 15:9.
18:25

*Autowa zagrywka Brewki i 14:9 dla gospodarzy.
18:25

*Brewka skutecznie z prawego skrzydła.
18:24

*Halczak w pół siatki z zagrywki.
18:24

*Kolejny efektowny atak Kwiatek. SKF odskakuje na 6 punktów.
18:24

*Podwójna piłka u rozgrywającej gości. 12:7.
18:23

*Potężny atak Kwiatek z lewego skrzydła. 11:7 i czas dla trenera zespołu przyjezdnych. Widać ze SKF otrząsnął sie po kuriozalnie przegranej 3 partii. Na zagrywce Halczak.
18:23

*Mocny atak Halczak ze środka. Na zagrywce Angelika Halczak przy stanie 10:7.
18:22

*Podwójna piłka Arendz. 9:7.
18:21

*Podwójna piłka Brewki pozwala zmniejszyć straty gości. 9:6.
18:21

*Arendz zagrywa w pół siatki. 8:5.
18:20

*Niedokładne rozegranie Brewki, w piłkę zle trafia Halczak i 4 punkt dla gości.
18:19

*Czujnie w bloku na środku Barwicka. SKF prowadzi 7:3.
18:18

*Skuteczna z lewego skrzydła Ogrodowczyk. 6:2.
18:18

*Aut. 4:2. SKF 4 seta zaczął w składzie: Arendz, Brewka, Ogrodowczyk, Kwiatek, Barwicka, Halczak. Na libero Wozniak. 5:2 dla SKF i na zagrywce Kwiatek.
18:17

*Punktowa zagrywka Brewki i 4:1.
18:16

*Długa akcje pełna efektownych obron kończy atakiem ze środka Barwicka.
18:16

*Autowy atak gości. 2:1.
18:15

*Halczak zagrywa w siatkę. 1:1.
18:15

*Ładna kwika Brewki i od prowadzenia zaczyna SKF.
18:14

*4 set od zagrywki zaczną goście.
18:14

*Fatalne przyjecie Kwiatek i 27:25 dla Zbąszynia. W meczu 2:1 wciąż dla SKF.
18:12

*Zablokowany atak Halczak i piłka setowa dla Zbąszynia. Czas bierze trener Gapik.
18:11

*Autowy atak Uram i remis po 25.
18:10

*25:24 po ataku Uram, zmiana powrotna w SKF. Za Andrzejewska wchodzi Arendz. O druga przerwę prosi trener Mleczak, a za Baranowska wchodzi Halczak.
18:10

*24:24 po ataku w taśmę Baranowskiej.
18:09

*24:23 po skutecznym ataku gości z lewego skrzydła.
18:08

*Błąd komunikacji w zespole gospodarzy. Przy stanie 24:22 o czas prosi trener Gapik.

18:06

*Świetny atak Uram i piłka setowa dla SKF KS Poznań!
18:06

*Atomowy atak Uram i 22:16. Zmiana w zespole SKF. Za Arendz wchodzi Andrzejewska.
18:05

*Bardzo dobra zagrywka Kwiatek. 21:16.
18:04

*Autowy atak gości. 20 punkt dla SKF.
18:04

*Szczęście po stronie SKF. Piłka po taśmie została po stronie gości. W kolejnej akcji plasuje Uram i SKF wychodzi na prowadzenie 19:16.
18:03

*Złe ustawiona w obronie Brewka nie podbija ataku Zbąszynia.
18:03

*Ładny atak z lewego skrzydła Kwiatek. 17:15.
18:02

*As serwisowy gości.
18:02

*Ładny atak z prawego skrzydła gości. 16:14.
18:01

*9 punktów dzieli SKF od zwycięstwa i objęcia prowadzenia w tabeli rozgrywek.
18:01

*Kolejny as Baranowskiej! 16:13 i czas dla trenera gości.
18:00

*Seria Baranowskiej trwa. 15:13.
18:00

*Błąd w przyjęciu gości po zagrywce Baranowskiej i SKF na prowadzeniu.
18:00

*Ładny plas Kwiatek, zła obrona Zbąszynia. 13:13.
17:59

*Skuteczny atak po prostej Brewki z prawego ataku. 12:13.
17:59

*Po raz kolejny w aut atakuje Kwiatek. 11:13.
17:59

*Autowy atak Kwiatek. 11:12.
17:58

*Ładna kiwka Uram z prawego skrzydła ląduje w boisku gości. 11:11.
17:58

*Kolejny błąd w przyjęciu Woźniak. 10:11.
17:57

*Zagrywka Arendz ląduje w siatce. 10:10.
17:57

*Kolejny błąd gości. 10:9.
17:57

*Ze środka kiwa Baranowska. 9:9.
17:56

*Bardzo mocno przestrzelony atak Uram. 8:9.
17:56

*Autowa zagrywka. 8:8.
17:56

Fatalne zachowanie w obronie podopiecznych Damiana Gapika i piłka wpada w boisku. Po raz kolejny ze środka Barwicka i 8:7.
17:55

Bardzo ładny atak z prawego skrzydła przyjezdnych. 7:6.
17:55

Znów błąd techniczny gości. 7:5.
17:54

Poprawka Barwickiej ze środka już skuteczna. 5:5 i na zagrywce Luiza Kwiatek, po której zagrywce 6:5 dla SKF.
17:54

*Autowy atak Barwickiej ze środka i po raz kolejny na prowadzeniu zespół ze Zbąszynia.
17:53

Kapitalny plas Luizy Kwiatek daje prowadzenie zespołowi gospodarzy.
17:52

Szczęśliwy atak Uram po siatce i mamy remis.
17:52

‎2:3 po kolejnym błędzie technicznym gości.
17:51

*W składzie SKF zaszła tez 3 zmiana. W wyjściowej szóstce w 3. secie pojawiła sie Luiza Kwiatek która zmieniła Sandrę Pierzchałę. Atak w siatkę z VI strefy Uram i 1:3.
17:51

*Dobry atak ze środka i 1:0 dla gości.
17:50

*Trzeci set od zagrywki zacznie SKF. W składzie dwie zmiany, za Angelikę Halczak wchodzi Anna Baranowska. Natalie Geremek zastąpiła Julia Arendz.
17:48

*2 set dla SKF KS Poznań 26:24! Po secie pełnym błędów z obu stron i bardzo emocjonującej końcówce gospodarze zwyciężają i obejmują prowadzenie w meczu 2:0.
17:47

*Piłka setowa dla SKF! 25:24!
17:46

*Po ataku Ogrodowczyk nie bronią goście. Remis po 24.
17:45

*Świetna kontra SKF-u ze środka. 23:24.
17:45

*Autowy atak gosci. 22:24.
17:44

*Podwójna piłka u Ogrodowczyk i piłka setowa dla PKS Zbąszyń.
17:44

*Skutecznie z lewego ataku Ogrodowczyk i 19 punkt go gospodarzy. Przechodzącą piłkę kończy Barwicka. 20:23.
17:43

*Kolejny raz fatalnie przyjmuje Wozniak. 18:23.
17:42

*Dobra zagrywka Kwiatek. SKF odrabia straty.
17:42

*Źle przyjecie gospodarzy. Na szczęście błąd przejścia linii popełniają zawodniczki ze Zbąszynia. Po kolejnym bledzie technicznym gości jest 17:21.
17:41

*Skuteczny blok gości na Kwiatek. Za Natalie Geremek wchodzi Julia Arendz. 15:21.
17:40

*Autowy atak Uram i zmienia ja Kwiatek. 15:20.
17:40

*Błąd techniczny gości. 15:19.
17:39

*Udany atak Moniki Uram, zmiana w zespole gospodarzy, za Halczak wchodzi Baranowska.
17:38

*Skuteczny atak gości z prawego skrzydła. 13:19.
17:38

*Uram nie kończy ataku. Czujnie w bloku zachowuje sie Barwicka i 13:18.
17:37

*Złe przyjecie Pierzchały i przy stanie 12:18 zmienia ja Agata Ogrodowczyk.
17:37

*Po raz kolejny źle przyjmuje Uram a ataku Zbąszynia nie Bronia Pierzchała i Wozniak.
17:36

*Fatalnie w ataku zachowuje sie Geremek i przy stanie 12:16 o druga przerwę na zadanie prosi trener Gapik.
17:35

*Źle przyjecie Uram i 12:15.
17:35

*Uram atakuje w aut i rośnie przewaga zespołu ze Zbąszynia.
17:34

*Szczęśliwy atak gości z prawego skrzydła 12:13.
17:34

*Kolejny w tym secie błąd przyjęcia Wozniak, as gości i remis 12:12.
17:33

*Kolejny as Sandry. 12:10.
17:32

*As serwisowy Pierzchały.
17:32

*Ładny atak Pierzchały z prawego skrzydła po świetnej wystawie Geremek i remis po 10.
17:32

*Punktowa zagrywka Brewki i mamy remis.
17:31

*Po kolejnym bledzie gości drugi czas dla trenera gości przy stanie 8:9.
17:30

*Seria błędów technicznych gości i 7:9.
17:30

*Udany blok Geremek i Barwickiej i przewaga zespołu ze Zbąszynia zmniejsza sie do 4 punktów. Czas dla trenera Mleczaka.
17:28

*Po raz kolejny skutecznie Brewka i 4 punkt dla gospodarzy.
17:27

*Skuteczny blok na Pierzchale i 3:9.
17:27

*Fatalna pomyłka Barwickiej i 8 punkt dla gości.
17:26

*Skuteczny atak Brewki z prawego skrzydła.
17:26

*Szczęśliwa zagrywka gości, as i 2:7.
17:26

*Pierwszy punkt dla SKF po bledzie rywalek. Po ataku Pierzchały z lewego skrzydła SKF odrabia straty. 2:5.
17:25

*Czas dla trenera Gapika. Po autowym ataku prowadzenie gości wzrasta do 5 punktów.
17:24

*Kolejne 3 bledy w przyjęciu i goście prowadza sensacyjnie 4:0.
17:24

*Asowa zagrywka gości i 1:0 dla przyjezdnych.
17:22

*Drugi set rozpocznie od zagrywki Zbąszyń.
17:21

*Kolejny plas Ogrodowczyk wpada w boisko gości. 1 piłka setowa dla SKF-u. As po zagrywce Ogrodowczyk i SKF wygrywa 1. seta 25:14.
17:20

*Ładny plas Ogrodowczyk i 2 punkty dzielą SKF od wygrania 1. seta.
17:18

*Skuteczne obicie bloku przez Kwiatek. A po autowej zagrywce Halczak wynik 22:13.
17:17

*Udany atak gości ze środka. SKF złe broni.
17:17

*Autowa zagrywka Uram. W kolejnej akcji w aut atakuje Uram i wynik brzmi 21:11.
17:16

*Po raz kolejny bardzo słabo przyjmuje Wozniak, ale Halczak ratuje sytuacje skutecznym atakiem ze środka. 20:9. Błąd techniczny zawodniczki ze Zbąszynia i 21:9. Zmiana w SKF, za Pierzchale wchodzi Ogrodowczyk.
17:15

*Fatalne przyjecie Wozniak i 19:9.
17:14

*Dwa asy serwisowej Barwickiej i przypadkowo zdobyty punkt skutkują podwyższeniem prowadzenia do stanu 17:5. Dwa błędy własne i goście zdobywają 7 punkt. Po dobrym ataku Halczak przy stanie 19:7 trener Gapik zmienia Patrycje Brewkę na Luizę Kwiatek. Ładny atak z lewego skrzydła zawodniczki PKS-u. 19:8.
17:14

*Ładny atak z prawego skrzydła Geremek i 14:5.
17:11

*Kolejna znakomita zagrywka Pierzchały i 13:4.
17:10

*Bardzo dobry atak Uram i przy stanie 12:4 drugi czas dla trenera Zbąszynia.
17:09

*Świetna zagrywka Pierzchały i 9:4
17:08

*Przy stanie 7:4 pierwszy czas dla trenera gosci.
17:05

*Blok Barwickiej i autowa zagrywka Brewki. 6:4
17:04

*Autowy atak gości i prowadzenie SKF wzrasta do dwóch punktów.
17:04

*Udany atak Pierzchały z lewego skrzydła i 4:3 dla SKF.
17:03

*As serwisowy Halczak i gospodarze na prowadzeniu.
17:02

*Udana kiwka Brewki i mamy remis po 2.
17:02

*Błąd przyjęcia Pierzchały i 2:1 dla gości
17:02

*Pierwszy punkt dla SKF zdobywa Sandra Pierzchała.
17:01

*Od zagrywki zacznie SKF. Zaczyna Monika Uram.
17:00

*Pierwsze szóstki juz na parkiecie i za chwile pierwszy gwizdek.
16:59

*Serdecznie witamy z meczu SKF KS Poznań – PKS MOS Zbąszyn. Jest to mecz 7. kolejki III ligi serii „B” kobiet gr. B. Początek spotkania o godz. 17:00.

*Juz za 20 minut początek meczu w hali CS Politechniki Poznańskiej. Składy:
SKF: – Pierzchała, Geremek (c), Brewka, Barwicka, Halczak, Uram, Wozniak (l). W rezerwie pozostają: Andrzejewska, Ogrodowczyk, Baranowska, Arendz, Kwiatek.
PKS MOS: Szulc, Roesler, Mleczak, Staszak, Osinska, Dura, Korbanek. Trener: J. Mleczak.