Dzisiaj w hali CS Politechniki rozegrano mecz ligowy kadetek SKF KS Poznań – MKS MDK Trzcianka. W meczu lepsza okazała się drużyna SKF, która wygrała 3:0. Spotkanie rozpoczęło się od dominacji przyjezdnego zespołu, który wspomagany dopingiem głośnych kibiców prowadzili przez trzy czwarte seta. W końcówce siatkarki SKF szczęśliwie wyrównały i wygrały pierwszego seta 26:24. Drugą partię zdominowały zawodniczki SKF, które wygrały wyraźnie 25:16. W trzecim secie obraz gry nie zmienił się. Miejscowy zespół mimo tego, iż popełniały seryjnie własne proste błędy kontrolowały losy seta i wygrały 25:16 i cały mecz 3:0.

Skład SKF: Arendz, Szudrowicz, Ngamayama, Robaszkiewicz, Żyłka, Henc, Głąbicka (l) oraz Rut, Śliwińska, Kohut,

Trener: Damian Gapik.