KS Bazar Śrem – SKF KS Poznań 1:3 (21:25, 27:29, 28:26, 21:25).

Skład: Arendz (c), Pierzchała, Kwiatek, Tujek, Baranowska, Halczak, Przybylska (l) oraz: Ngamayama, Geremek, Ciorga.

Mecz w Bodzyniewie to była potyczka lidera grupy z wiceliderem. Poznanianki lepiej rozpoczęły spotkanie i uzyskały w pierwszym secie prowadzenie, które ostatecznie zaowocowało wygraniem partii otwarcia 25:21. W drugim secie długo poznańska ekipa prowadziła. W końcówce seta błędy w obronie, których w tym spotkaniu zawodniczki SKF KS Poznań popełniły bardzo dużo zaowocowały nerwową końcówką, ale siatkarki z Poznania ostatecznie wygrały tego seta 29:27. W trzecim secie początek należał do zawodniczek KS Bazar Śrem, które prowadziły już 7:2. Miejscowe zawodniczki zaczęły popełniać błędy i nie utrzymały przewagi w secie. Końcówka partii była bardzo nerwowa, ale ostatecznie padła łupem zawodniczek ze Śremu, które wygrały seta 28:26. Czwarty set to była ostatnia partia w spotkaniu. Siatkarki z Poznania dzięki dobrej grze i skutecznym zagrywkom wyszły na prowadzenie 22:11. W końcówce seta trener drużyny z Poznania Damian Gapik słusznie dokonywał zmian i tylko dzięki temu drużyna Bazarek odrobiła w końcówce seta sporo punktów, ale ostatecznie przegrała w secie 21:25 i w całym spotkaniu 1:3.

Zawodniczki SKF KS Poznań wygrały rywalizację w grupie B i z pierwszego miejsca awansowały do fazy play off, gdzie ich pierwszym rywalem będzie drużyna LKS Zjednoczeni Rychwał.

Kolejne bardzo dobre spotkanie w barwach zespołu z Poznania rozegrała Sandra Pierzchała. Dla Marty Tujek był to kolejny mecz na nabieranie doświadczenia i swoją szansę zawodniczka wykorzystała. Najlepsze spotkanie od momentu pojawienia się w klubie SKF rozegrała libero zespołu Joanna Przybylska, która momentami imponowała naprawdę kapitalnymi obronami. Duże pozytyw do gry zespołu wniosły również Julia Arendz, Luiza Kwiatek i Angelika Halczak. To wszystko oraz postawa zawodniczek rezerwowych dały zasłużony sukces !!!

Serdecznie gratulujemy zespołowi wygranej !!!

Godnym odnotowania jest również fakt, że drużyna z Poznania przegrała ostatnie spotkanie wyjazdowe w fazie grupowej rozgrywek Serii B trzeciej ligi kobiet 30 października 2010 roku !!!

Za pomoc w transporcie zawodniczek na spotkanie serdecznie dziękujemy Sandrze Pierzchale i Waldemarowi Przybylskiemu.