Główna » Archiwa

Młodziczki

Autor: Michał Sułkowski dnia 20 czerwca 2018 Brak komentarzy

Uprzejmie informujemy, że na podstawie dokumentów zgłoszonych przez klub SKF Politechnika Poznańska pod numerem: Zgłoszenie nr 9224/WIE/2018-L zatwierdzona została organizacja zgrupowania w Mielnie przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Organizatorem zgrupowania jest klub SKF Politechnika Poznańska, a bezpośrednio kierującym zgrupowaniem z ramienia organizatora będzie Michał Sułkowski – kierownik zgrupowania.

Autor: Michał Sułkowski dnia 16 czerwca 2018 Brak komentarzy

Zespół młodziczek prowadzony przez Mikołaja Siwierskiego pojechał dzisiaj do Wrześni na Finał Mistrzostw Wielkopolski w siatkówce plażowej. Nasza drużyna w składzie: Julia Grudzińska – Aleksandra Choromańska sklasyfikowana została na miejscach 17-24.

Autor: Michał Sułkowski dnia 16 czerwca 2018 Brak komentarzy

Zespół młodziczek prowadzony przez Artura Bąka pojechał w sobotę na ostatnie zawody w sezonie do Złotowa. W turnieju rozegraliśmy trzy spotkania osiągając następujące wyniki: – ze Złotowem 1:2 – z Czaplinkiem 0:2 – z Miastkiem 0:2 zajmując tym samym w całych zawodach czwarte miejsce.  

Autor: Michał Sułkowski dnia 15 czerwca 2018 Brak komentarzy

Dziś upływa termin regulowania opłaty za wyjazd do Mielna. Uprzejmie prosimy o terminowe regulowanie opłat.

Autor: Michał Sułkowski dnia 14 czerwca 2018 Brak komentarzy

W dniu 13 czerwca odbyły się ostatnie treningi w siatkówce halowej w klubie w sezonie 2017/2018. Udanych wakacji!

Autor: Michał Sułkowski dnia 13 czerwca 2018 Brak komentarzy

W sobotę 16 czerwca młodziczki zagrają we Wrześni w Finale Mistrzostw Wielkopolski w Siatkówce Plażowej. Wyjazd zawodniczek nastąpi autem wspólnie z trenerem Mikołajem Siwierskim. Szczegóły związane z wyjazdem należy uzgadniać z trenerem prowadzącym.

Autor: Michał Sułkowski dnia 13 czerwca 2018 Brak komentarzy

Uprzejmie informujemy, że drugą ratę za zgrupowanie letnie w Mielnie należy uregulować na konto klubowe w terminie do 15 czerwca. Uprzejmie prosimy o terminowe regulowanie opłat.

Autor: Michał Sułkowski dnia 11 czerwca 2018 Brak komentarzy

Uprzejmie przypominamy, że drugą ratę za zgrupowanie letnie należy wpłacić do dnia 15 czerwca.

Autor: Michał Sułkowski dnia 11 czerwca 2018 Brak komentarzy

Kadra młodziczek na ostatni turniej w Złotowie – 16 czerwca (sobota): 1. Andrzejewska Martyna 2. Bestrzyńska Izabela 3. Wiza Aleksandra 4. Winiarska Maja 5. Rudawska Martyna 6. Ereńska Edyta 7. Gulik Milena 8. Wawrzyniak Anastazja 9. Urbańska Iga 10. Herman Aleksandra 11. Glicz Kinga 12. Zapłata Irena 13. Musiej Weronika Informacje o wyjeździe przesłane zostaną [...]

Autor: Michał Sułkowski dnia 10 czerwca 2018 Brak komentarzy

Koniec listopada przynosi serię porażek w grach młodzieżowych, które sprawiają, że marzenia o dobrych wynikach na koniec sezonu w lidze kadetek i juniorek trzeba będzie odłożyć na dalszy okres, a teraz przyjdzie czas ratowania tego co się da. W drugiej lidze następuje seria porażek, która nie spycha zespołu w dół, ale sprawia, że sytuacja z [...]

Autor: Michał Sułkowski dnia 10 czerwca 2018 Brak komentarzy

We wszystkich grupach wiekowych trenujemy do środy włącznie. Od czwartku nastąpi początek przerwy wakacyjnej, która potrwa do sierpnia.

Autor: Michał Sułkowski dnia 7 czerwca 2018 Brak komentarzy

Uprzejmie przypominamy, że drugą ratę za zgrupowanie letnie należy uregulować do dnia 15 czerwca.

Copyright ©2018 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl