Główna » Archiwa

Mini Siatkówka

Autor: Michał Sułkowski dnia 18 czerwca 2019 Brak komentarzy

MINI SIATKÓWKA dziewcząt Finał Wojewódzki w plażowej piłce siatkowej z udziałem  11  par  z  8  klubów województwa rozegrano w SZAMOTUŁACH  w dniu 14.06.2019 r.   Miejsce Para Klub 1 Oliwia PASIAK / Małgorzata FRĄCKOWIAK TKS SIATKARZ Jarocin 2 Gabriela BURDA / Agata CZAPIŃSKA MKS Trzcianka 3 Martyna LACH / Martyna PIASECKA KS ASBL Piła 4 [...]

Autor: Michał Sułkowski dnia 16 czerwca 2019 Brak komentarzy

W Szamotułach rozegrano Finał Mistrzostw Wielkopolski z udziałem siatkarek SKF. Dla siatkarek był to debiut w rozgrywkach mini siatkówki w siatkówce plażowej.

Autor: Michał Sułkowski dnia 13 czerwca 2019 Brak komentarzy

W piątek 14 Czerwca odbędzie się Finał Mistrzostw Wielkopolski w mini siatkówce plażowej w Szamotułach. Komunikat na wyjazd przekaże trener Mariusz Teszner.

Autor: Michał Sułkowski dnia 3 czerwca 2019 Brak komentarzy

Podopieczne Dominiki Moszczyńskiej w niedzielę w Rokietnicy wystąpiły w Finale Wojewódzkim Kinder+Sport. Siatkarki zajęły bardzo dobre 4 miejsce wyrównując najlepszy w historii wynik klubu. Gratulacje dla zawodniczek i trenerki oraz wspierających rodziców!

Autor: Michał Sułkowski dnia 3 czerwca 2019 Brak komentarzy

W niedzielę zespół mini siatkarek wziął udział w turnieju Obłędna Plaża w Zbąszyniu. Najwyżej rozstawiona para zajęła 4 miejsce ulegając jedynie zespołom męskim. Wszystkim zawodniczkom dziękujemy za reprezentowanie klubu!

Autor: Michał Sułkowski dnia 2 czerwca 2019 Brak komentarzy

W piątek 31.05.2019 na obiektach sportowych Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu rozegrany został turniej mini siatkówki z okazji Dnia Dziecka. W turnieju uczestniczyły 24 zespoły dziewcząt, podzielone na dwie kategorie wiekowe. Mecze rozgrywane były w grupach systemem każdy z każdym. Po rozegraniu eliminacji, zespoły podzielone zostały na grupy finałowe, w których mecze decydowały o [...]

Autor: Michał Sułkowski dnia 1 czerwca 2019 Brak komentarzy

W niedzielę nasze mini siatkarki wezmą udział w Finale Wojewódzkim Kinder+Sport w Rokietnicy. Newsy z Rokietnicy na żywo na facebooku od godz. 10:00.

Autor: Michał Sułkowski dnia 31 maja 2019 Brak komentarzy

W niedzielę 2 Czerwca mini siatkarki pojadą na Finał Mistrzostw Wielkopolski Kinder+Sport. Komunikat na wyjazd przekaże trenerka zainteresowanym zawodniczkom.

Autor: Michał Sułkowski dnia 30 maja 2019 Brak komentarzy

W piątek 31 maja w Poznaniu w ZSMS Poznań odbędzie się turniej mini siatkówki. W zawodach wezmą udział mini siatkarki SKF. Szczegółowy komunikat na wyjazd zostanie przekazany przez trenerów grup zainteresowanym zawodniczkom. Początek turnieju w Poznaniu 31 maja o godz. 15:30.

Autor: Michał Sułkowski dnia 28 maja 2019 Brak komentarzy

Przebieg niedzielnego Finału Kinder+Sport z udziałem siatkarek SKF można będzie śledzić na żywo na facebooku klubu.

Autor: Michał Sułkowski dnia 26 maja 2019 Brak komentarzy

Zawodniczki z grupy dwójek w niedzielę 2 Czerwca udadzą się do Rokietnicy na Finał Mistrzostw Wielkopolski mini siatkarek. Komunikat na wyjazd przekaże zainteresowanym zawodniczkom trenerka w terminie do środy.

Autor: Michał Sułkowski dnia 24 maja 2019 Brak komentarzy

Grupa mini siatkarek z grupy dwójek wystąpi na turnieju w Poznaniu w dniu 31 maja. Szczegóły wkrótce!

Copyright ©2019 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl