KTPS Konin – SKF PBS Poznań 0:3(24:26, 15:25, 10:25)

Skład SKF: Klimek(c), Winiarska, Andrzejewska, Daroch, Marciniak, Rudawska, Herman, D. Grudzińska(l).

Trener: Mikołaj Siwierski.

Spotkanie w Koninie kończyło rywalizację w grze o miejsca 9 – 10.

Pierwszy set to wyrównana walka z obu stron w, której to obie ekipy miały swoje lepsze i słabsze momenty. Poznanianki wygrały 26:24 i objęły prowadzenie w spotkaniu 1:0.

Dwa pozostałe w spotkaniu sety to już bardzo pewna gra siatkarek z Poznania, które wyraźnie wygrały odpowiednio 25:15 i 25:10, a całe niespełna godzinne spotkanie w Koninie 3:0.

Tym samym siatkarki z Poznania zajęły 9 miejsce w rozgrywkach ligowych, które dla klubu jest drugim najlepszym wynikiem w historii gier w lidze kadetek.

Ciężko jest oceniać sezon, który krzyżowała organizacyjnie trwająca pandemia. Dziewczyny w każdym spotkaniu dały z siebie wszystko i za to im dziękujemy – powiedział Michał Sułkowski z grupy SKF PBS.