Główna » Aktualności, Komunikaty

Dalsze zmiany w zespole drugoligowym – zmiana organizacyjna

Autor: admin dnia 16 kwietnia 2019 Brak komentarzy

W sezonie 2019/2020 w strukturach zarządzających zespołem drugoligowym nie zobaczymy Michała Sułkowskiego, który przez ostatnich 11 lat sprawował funkcję kierownika zespołu i zajmował się kwestiami organizacyjnymi związanymi z życiem tej grupy.

Bardzo serdecznie pragnę podziękować przede wszystkim zawodniczkom za niesamowite chwile i wspaniałe wspomnienia, wspaniale zaangażowanym rodzicom, kibicom, młodzieży skupionej wokół zespołu seniorek oraz przede wszystkim sponsorom klubu i partnerom oraz mediom z Miasta i Kraju za niesamowite wspomnienia i wolę współpracy oraz pomocy. To był niesamowity czas. Zabieram ze sobą masę wspomnień. Zespołowi oraz sztabowi prowadzącemu życzę powodzenia w kolejnych sezonach. Mam nadzieję, że będzie o Nas głośno w tym zakresie. Decyzja o rezygnacji została podjęta samodzielnie. Zarząd Klubu i trenerzy zawsze okazywali mi duże wsparcie w działaniu za, które jestem im bardzo wdzięczny. Nikt nie zmuszał mnie do rezygnacji, a decyzja ta wynika wyłącznie z powodów osobistych o, których nie będę mówił. Dziękuję wszystkim za współpracę w zakresie działania w seniorkach i przekazuję działanie tego zespołu nowym osobom do, których mam pełne zaufanie. Razem będą realizować nowy pełen nadziei na sukces projekt. Ja oczywiście nie zamierzam opuszczać klubu, ale teraz moje zadania będą w nim inne, a ich zakres określimy po wspólnej rozmowie z Prezesem Klubu - powiedział Michał Sułkowski z Zarządu SKF Forex Polska Politechnika Poznańska.

Share on Facebook!

Komentowanie wyłączone.

Copyright ©2019 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl