SKF Politechnika Poznańska – UKS ZSMS Poznań 3:2(22:25, 25:23, 25:20, 18:25, 15:10)

Skład SKF: Pierzchała(c), Pachurka, Grzeca, Toczek, Kucner, Radzewicz, Przybylska(l) oraz: Bogacz, Bińczycka, Krause, Maciejewska(l).

Trener: Marcin Groć.

Spotkanie w Poznaniu dzięki Rocznicy Powstania klubu SKF zgromadziło dużą rzeszę fanów obu ekip.

Cały mecz w Poznaniu był bardzo wyrównany, a o zwycięstwie zespołu SKF zdecydowała większa skuteczność w ataku.

Początek pierwszego seta to wyrównana gra, a końcówka i własne błędy sprawiają, że przegrywamy zasłużenie 22:25.

Drga odsłona ma bliźniaczy przebieg i długo jest punkt za punkt. Ostatecznie w końcówce przechylamy szalę wygranej na 25:20 i wychodzimy na prowadzenie 2:1.

Czwarty set zaczyna z walecznością ZSMS i ta procentuje wygraną 25:18 i wyrównaniem na 2:2.

Decydujący set jest odsłoną od pewnego momentu naszych siatkarek, które po dobrym początku w końcówce seta przechylają szalę zwycięstwa na 3:2!

Ogromny szacunek dla naszej ekipy, że grając z dużymi problemami potrafiła sobie poradzić. Rywalki postawiły poprzeczkę wysoko, ale to był mecz błędów i kto zrobił ich mniej ten wygrywał. Gratulacje dla naszej ekipy. Nie przywiązujemy, żadnego znaczenia do tego wyniku, bo rywalizacja w play off zacznie się od zera. Naszym celem jest spokojna praca i dążenie do własnych wytyczonych celów i spełnienia marzeń – podsumował Michał Sułkowski z Zarządu SKF