WTS KDBS Włocławek – SKF Politechnika Poznańska 3:0(25:5, 25:19, 25:20)

Skład SKF: Pierzchała(c), Pachurka, Bińczycka, Halczak, Grzeca, Radzewicz, Przybylska(l) oraz: Kucner, Bogacz, Toczek.

Trener: Marcin Groć.

Spotkanie we Włocławku było bardzo ważne dla obu ekip.

Sytuacja po naszej stronie siatki była jednak bardzo trudna. Na mniejsze lub większe urazy narzekały: Pierzchała i Radzewicz, a kontuzja wykluczyła z udziału w spotkaniu Kohut.

Początek spotkania to punkt dla Poznania na 1:0 i to było tyle co miała do zaoferowania nasza ekipa w pierwszej odsłonie.

Włocławianki wzięły się do solidnej pracy i nie popełniając żadnego własnego błędu w secie otwarcia wygrały bardzo wysoko 25:5.

Przed początkiem drugiego seta wiadomo było, że może być tylko lepiej, bo ekipa Grocia nie jest wstanie zagrać na tak niskim poziomie jak w pierwszym secie.

I faktycznie było lepiej. Zobaczyliśmy momenty walki, ale w decydujących momentach gospodynie celowały właściwie w naszą ekipę zagrywkę, a na siatce po nie dokładnych przyjęciach nie dało się ratować sytuacji i nasza ekipa poniosła dwie porażki 19:25 i 20:25 przegrywając całe spotkanie 0:3.

Nasze ekipa mająca problemy zdrowotne rozegrała słabe spotkanie we Włocławku, ale takie mecze się zdarzają. Głowa do góry, czas wracać na trening, a nasz los ciągle jest wyłącznie w naszych rękach!