W sobotę 10 lutego zespół Marcina Grocia rozegra wyjazdowe ligowe spotkanie w Policach.

Mecz ten będzie bardzo ważny dla losów naszych siatkarek w ligowej tabeli, a ewentualnie zdobyte punkty mocno pomogłyby naszym zawodniczkom.

W pierwszej rundzie w Poznaniu siatkarki SKF były bliskie porażki w pierwszym secie, ale wspaniała końcówka odmieniła losy spotkania na dwa sety, a prowadząca 2:0 ekipa z Poznania przegrała mecz 2:3.

Mecz ten pokazał jednak, że ekipę z Polic można ukłuć i z pewnością w rewanżu zawodniczki z Poznania będą miały swoje szanse.

Kluczem do gry na wyrównanym poziomie z rywalkami będzie odbiór i jego utrzymanie na sensownym poziomie wskazujemy jako główny czynnik, który zdecyduje o wyniku.

Siatkarki są zdrowe i zmotywowane, a stać je na to, aby w Policach pozostawić po sobie dobre wrażenie!