Główna » Aktualności, Komunikaty, Podsumowania

Seniorki zostają w drugiej lidze na sezon 2018/2019 i zagrają w play off tegorocznego sezonu!

Autor: admin dnia 7 stycznia 2018 Brak komentarzy

Weekendowe wyniki zmagań w drugiej lidze sprawiają, że drużyna seniorek SKF Politechniki Poznańskiej pewna jest już pozostania w drugiej lidze na sezon 2018/2019 i zagra w play – off tegorocznego sezonu!

Jest to dla Nas cel minimum, który powoduje 1 procent luzu. Absolutnie nie zadowala Nas ósme miejsce w play offach i będziemy przygotowywać się do niego bardzo mocno. Oczywiście jesteśmy szczęśliwi, że zagramy w play offie i zostajemy w lidze na nowy sezon co potwierdza tylko duży potencjał Naszej ekipy!

Nie zamierzamy się na zakwalifikowaniu do play off zatrzymać, ale nie będę tu składał deklaracji. Będziemy chcieli przekuć zapowiedzi na czyny w meczach.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy wspierają Nas w działalności i zapraszamy na kolejne spotkania. Słowa uznania dla zawodniczek i naszego sztabu za to, że już sześć kolejek przed końcem fazy zasadniczej wykonaliśmy plan minimum na ten sezon - powiedział Michał Sułkowski z Zarządu SKF Politechniki Poznańskiej.

Share on Facebook!

Komentowanie wyłączone.

Copyright ©2019 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl