Główna » Aktualności, Kadetki, Wywiady

Julia Krause: „W grupie kadetek panuje naprawdę świetna atmosfera” – zapraszamy do rozmowy z zawodniczką zespołu kadetek

Autor: Michał Sułkowski dnia 25 grudnia 2017 Brak komentarzy

Witam. Jak idzie Twój obecny sezon w klubie?

Julia Krause: Sezon w klubie myślę ze bardzo pozytywnie , gra zaczyna wyglądać coraz lepiej i widać bardzo duże postępy co daje  dobre wyniki .

Jaka atmosfera panuje w Waszej grupie?

J.K: Atmosfera w grupie jak zawsze jest wesoła i pogodna , kłótnie w ogóle nie występują w naszej drużynie i przyjaźnimy  się tez dobrze poza boiskiem co tez jest ważne dla naszej gry.

Jak oceniasz trenerów i działaczy klubu?

J.K: Trenerzy starają się z całych sił i wkładają cie serce  w nasz rozwój aby uzyskać jak najlepsze wyniki i satysfakcję z gry, a przede wszystkim radość.

Jak wygląda codzienna działalność klubu?

J.K: Na codzień każdy odbywa swoje treningi w odpowiednich godzinach i miejscach , codziennie są również przekazywane informacje dotyczące różnych wyjazdów bądź zmian oraz meczy.

Jaka sytuacja panuje w grupie kadetek?

J.K: W grupie kadetek panuje naprawdę świetna atmosfera, która doskonale wpływa na nasze charakteru i zachowania podczas meczu, mogę szczerze powiedzieć , że znalazłam w tej drużynie prawdziwe przyjaciółki.

Jak oceniasz zgrupowanie letnie w Mielnie?

J.K: Zgrupowanie w Mielnie było bardzo udane. Dużo treningów przyczyniło się do naprawdę dużego progresu w naszej grze ,ale do lepszego kontaktu między dziewczynami . Spędzanie wolnego czasu poza hala jest niesamowite bo cała drużyna i z trenerem.

Jaka Jesteś na codzień?

J.K: Jestem osoba bardzo pozytywnie nastawiona do sytuacji , zawsze uśmiechnięta co również daje mi dobre nastawienie do gry.

Jak spędzasz święta?

J.K: Święta spędziłam w gronie mojej rodziny , jedząc słodycze jak to ja .

Co lubisz robić w czasie wolnym?

J.K: W wolnym czasie spędzam czas z moimi najbliższymi przyjaciółmi i rodzina , staram się tez jak najwięcej odpoczywać słuchając mojej ulubionej muzyki.

Jak oceniasz występy seniorek klubu?

J.K: Seniorki naprawdę maja dobry sezon , widać ich postępy w grze co daje pozytywne wyniki a młodsze dziewczyny tylko mogą się od nich uczyć i brać przykład :)

SKF jak to jest klub?

J.K: SKF jest to klub , który stara się jak najbardziej rozwijać talent i pasje każdej zawodniczki :)

Jak oceniasz swój rozwój na przestrzeni pobytu w klubie?

J.K: Jestem zadowolona z efektów swojej gry, przez te lata nauczyłam się naprawdę bardzo dużo co pozwala mi na dalsze rozwijanie swojej pasji.

Czego życzyć Ci na rok 2018?

J.K: Życzyć mi braku kontuzji , zdrowia i sukcesów  w sporcie i życiu osobistym :)

 

Share on Facebook!

Komentowanie wyłączone.

Copyright ©2018 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl